۶ دلیل تهیه نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO


۶ دلیل تهیه نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO

یکی از محبوب ترین و مشهور ترین افزونه ها سئو وردپرس Yoast SEO است. این افزونه یکی از قدرتمند افزونه ها در زمینه سئو می باشد. این افزونه به حدی قدرتمند و معروف است که توسط شرکت های بسیار بزرگی مانند ناسا، دیزنی، استاروار و دیگر شرکت های معتبر و بزرگ استفاده می شود. این افزونه در دو نسخه ارائه می شود نسخه اول نخسه رایگان بوده و نسخه دوم، نسخه پرمیوم آن می باشد که در نسخه پرمیوم شما با یک افزونه بسیار حرفه ای و قدرتمند سئو مواجه هستید که به بهترین نحو به شما کمک می کند تا مطالبی بسیار عالی و غنی منتشر و کنید و بتوانید در موتور های جست و جو در بهترین موقعیت قرار بگیرید.

۶ دلیل که شما باید نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO تهیه کنید

مقایسه نسخه پولی و رایگان

همان طور که گفتیم این افزونه در دو نسخه رایگان و پولی ارائه شده است. هر دو این نسخه ها افزونه های کاملی برای سئو سایت هستند اما خوب مسلما نسخه پرمیوم امکانات حرفه ای تر و بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به نحو احسن سئو سایت خود را انجام دهید. در نسخه پرمیوم این افزونه یک سری از ویژگی هایی که برای سئو سطح بالا لازم است قرار داده شده است و شما توسط آن سریعتر می توانید پله های طرقی را طی کرده و سایت خود را در رتبه مناسبی مشاهده کنید.

در ادامه بر بررسی این ویژگی ها می پردازیم.

۱- ساپورت از چنیدین کلید واژه کانونی

کاربران موقعی که به دنبال پست یا مطلبی هستند امکان دارد از چندین کلمه برای دست یافتن به مطلب مورد نظرشان استفاده کنند. یکی از امکاناتی که نسخه پرمیوم این افزونه به شما می دهد این است که می توانید به جای یک کلمه از چند واژه کلیدی را به مطالبتان اضافه کنید که خوده این ویژگی می تواند کمک بسیاری به شما در زمینه سئو و بالا بردن بازدید مطالبتان بکند، زیرا انتخاب چندین واژه کلیدی شانس یافتن شما را در موتور های جست و جو توسط کاربران افزایش می دهد. شما به وسیله نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO می توانید تا ۵ واژه کلیدی را برای پستتان انتخاب کنید.

۲-مدیریت در زمینه ریدایرکت ها

یکی از مشکلات وب مستران مشکل ریدایرکت ها می باشد. این افزونه به شما کمک می کند که به بهترین نحو ریدایرکت ها را مدیریت کرده و از مشکل هایی که امکان دارد در این زمینه به وجود بیایند جلو گیری کنید. همان طور که می دانید این مشکل موقعی پیش می آید که شما قصد حذف و یا تغییر مطلب یا دسته بندی را دارید. این افزونه در همین موقع وارد عمل می شود و وقتی شما مطلب یا دسته بندی را تغییر می دهید یا حذف می کنید سوالی با این مضمون می پسرد که می خواهید آدرس ذکر شده را به آدرس جدیدی ریدایرکت کنید یا نه؟ این کار از به وجود آمدن خطای ۴۰۴ در سایت شما جلوگیری کرده و باعث عدم افت رتبه شما در موتور های جست و جو و الکسا می شود.

۳-لینک ها داخلی

لینک های داخلی یکی از مهم ترین عوامل در زمینه سئو سایت هستند که می توانند کمک بسیاری به سئو سایت شما بکنند. استفاده از لینک های داخلی مرتبط در سئو سایت وردپرسی یکی از با اهمیت ترین عوامل است. نسخه پرمیوم این افزونه از دشواری پیدا کردن پست هایی که با مطلب شما مرتبط باشند می کاهد و می توانید توسط این افزونه آن ها را یافته و در مطالب خود قرار دهید.

طرز کار افزونه در این زمینه به این صورت است که: وقتی شما شروع به نوشت یک پست می کنید، این افزونه آن را بررسی کرده و با توجه به پست شما مطالبی را به شما پیشنهاد می دهد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

۴-پشتیبانی

یکی از ویژگی های بسیار مناسب و قابل توجهی که با خرید نسخه پرمیوم افزونه نصیب شما می شود پشتیبانی ۲۴/۷ است که می توانید در مواقع بروز مشکل از آن استفاده کرده و مشکل خود را با متخصصان این شرکت در میان گذاشته و به کمک آن ها آن را حل کنید.

۵-امکانات جدید

افزونه Yoast SEO  دائما در حال به روز شدن می باشد. کارشناسان این شرکت دائما بر روی بهبود این افزونه کار می کنند و امکانات جدیدی را به آن اضافه می کنند تا بتوانند کارایی این افزونه را بالا برده و آن را توسعه دهند. اما شما از برخی از این امکانات فقط در صورت خرید نسخه پرمیوم بهره مند می شوید زیرا برخی از این امکانات فقط مختص به نسخه پرمیوم این افزونه می باشد.

۶-تبلیغات

یکی از آزار دهنده ترین موارد در تمام سایت ها و افزونه ها و ابزار ها تبلیغات است که شما با استفاده از نسخه پرمیوم این افزونه از شر این تبلیغات خلاص شوید.

شما می توانید این افزونه را از سایت اصلی افزونه با قیمتی معادل ۶۹ دلار(در حدود ۲۵۰۰۰۰ تومان) خریداری کنید، البته این مورد را فراموش نکنید که تنها می توانید از آن برای یک سایت استفاده کرده و آن را فقط بر روی یک سایت نصب کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس