افزونه Yoast Comment Hacks و دیدگاه های حرفه ای


افزونه Yoast Comment Hacks و دیدگاه های حرفه ای

یکی از راه های جذب نظر و اعتماد کاربران خود برقراری ارتباط با آنها است به طوری که مشکل آنها را در سایت خود رفع کنیم و اطلاعات درست و مناسبی را در اختیار آنها قرار دهیم و به آنها این فرصت را بدهیم که در طول شبانه روز در صورت داشتن هر گونه سوال، آن را با ما و شما در سایت در میان بگذارند و به گونه ای آنها را به کاربران ثابت خود تبدیل کنیم.
بهترین راه برای برقراری ارتباط کامنت می باشد و همچنین با استفاده از کامنت ریدایرکت می توانید از سایت ها و مطالب دیگر استفاده و همواره کاربران خود را راضی نگه دارید. با ادامه مطالب با ما همراه باشید.

افزونه yoast comment hacks

برای انجام این کار این افزونه را نصب و برای فعالسازی از منوی settings وارد comment hacks شوید و تنظیمات آن را انجام دهید.

ych-settings
در صفحه تنظیمات تب comment redirect را انتخاب کنید.

commentredirect
در این قسمت باید صفحه ای را انتخاب کنید تا کاربرانی که اولین کامنت را می گذارند به آن منتقل شوند. به طور مثال صفحه تشکر یا فرم ثبت نام ایمیل، لینک های شبکه اجتماعی و حتی شما می توانید این صفحه را به بهترین و پر بازدید ترین صفحه سایت خود تبدیل کنید بعد از انتخاب صفحه تغییرات را ذخیره کنید.
برای مشاهده ابتدا از سایت لاگ اوت کنید و به یکی از پست ها رفته و کامنتی را ثبت کنید در اینجا خواهید دید که به محض ارسال کامنت به صفحه ای که انتخاب کرده بودید هدایت می شوید.
با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس