لیست علاقه مندی ها در ووکامرس با YITH WooCommerce Wishlist


لیست علاقه مندی ها در ووکامرس با YITH WooCommerce Wishlist

ما این مقاله را برای کسانی که مایلند تا امکان افزودن محصولات ووکامرس به لیست علاقمندی را در سایت خود فراهم کنند در نظر گرفته شده است. راه های زیادی برای شناسایی محصولات فروشگاه بر اساس محبوبیت آنها وجود دارد که اگر بخواهیم آنها را نام ببریم عبارتند از: فراهم آوردن امکان لایک محصولات،ستاره دار کردن، افزودن به لیست علاقمند ها و… همه این ها می توانند گزینه های مناسبی باشند و باعث خواهند شد تا محصولات های مورد پسند کاربران را مشخص کنید و از طرفی کاربران متوجه اهمیت شما به محصولات شوند.

لیست علاقمند ها در ووکامرس با woocammerce wishlist

ابتدا افزونه را دانلود و بر روی وردپرس نصب و فعالسازی کنید سپس در بخش مدیریت سایت با قسمتی با عنوان Ti wishlist برخورد خواهید کرد.
برای انجام تنظیمات مربوط به افزونه بر روی general settings کلیک کنید در این صفحه لیست علاقمند ها دارای بخش های متفاوتی است.
۱_ بخش عمومی

در این بخش در قسمت wishlist page باید نام برگه ای را که به عنوان لیست علاقمند ها در نظر گرفته اید را مشخص کنید نام برگه را تعیین کرده و سپس شورت کد آن را در برگه لیست علاقمندها در ووکامرس کپی کنید.
۲_ تنظیمات مربوط به افزودن به لیست
در این بخش متن های انگلیسی را مشاهده می کنید که شما می توانید آنها را به فارسی تغییر دهید.
۳_ تنظیمات مربوط به محصولات
در این بخش می توانید پیام اضافه شدن به سبد خرید را نیز به فارسی تبدیل کنید.
۴_ اشتراک گذاری محصولات در شبکه اجتماعی
با این تنظیمات می توان امکان اشتراک گذاری محصولات را در شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس، فیسبوک و توییتر رافراهم  کرد. پیام این قسمت را نیز می توانید فارسی کنید.
با این افزونه به راحتی می توانید امکان پسندیدن و محبوبیت را برای محصولات خود فراهم آورید.
با تشکر و به امید موفقیت روز افزون شما عزیزان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس