افزونه Yith WooCommerce for Discounts – تخفیف در ازای اشتراک گذاری


افزونه Yith WooCommerce for Discounts – تخفیف در ازای اشتراک گذاری

افزونه تخفیف در ازای اشتراک گذاری محصولات شاید خیلی برای سایت شما مناسب باشد. چرا که به راحتی میتوانید محصولات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارید. شما اگر بتوانید کاربران خود را تشویق کنید تا محصولات ووکامرسی شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند به هدف خود نزدیک خواهید شد. چرا که این کار مزایای زیادی برای سایت دارد. اگر مایل هستید مزایای اشتراک گذاری محتوا توسط کاربر را در اینجا مطالعه کنید.

افزونه Yith WooCommerce for Discounts – تخفیف در ازای اشتراک گذاری محصول

این افزونه، به شما کمک می کند که با استفاده از آن بتوانید برای کاربرانی که شما را در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری می کنند، تخفیف هایی در نظر بگیرید. این کار شما تشویقی می شود برای کاربرانی که سایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.

افزونه Yith WooCommerce for Discounts

نصب و راه اندازی افزونه تخفیف در ازای اشتراک گذاری محتوا

پس لازم است در مرحله ی اول، این افزونه را دریافت و سپس نصب نمایید البته برای راه اندازی این افزونه باید تنظیماتی را بر روی آن اعمال کنید. بر روی منوی yith plugins گزینه ی Share For Discounts مشاهده می شود که با کلیک روی آن می توانید به تنظیمات افزونه منتقل شوید.

در قسمت تنظیمات گزینه هایی که باید تنظیم شود به شرح زیر است:

  1. Enable YITH WooCommerce Share For Discounts : برای فعال کردن این افزونه باید این گزینه را علامت بزنید تا بتوانیم ادامه دهیم.
  2. Facebook : دوستان در این قسمت تمامی تنطیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری فیسبوک قرار دارد. برای اشتراک گذاری در فیسبوک برای شما و کاربران شما، باید اطلاعات فیسبوک را در این بخش وارد نمایید .
  3. Twitter: در این قسمت تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری توییتر قرار دارد. برای اشتراک گذاری در توییتر برای شما و کاربران شما، باید اطلاعات توییتر را در این بخش وارد نمایید .
  4. Google+ : در این قسمت تمامی تنطیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری گوگل پلاس قرار دارد. برای اشتراک گذاری در گوگل پلاس برای شما و کاربران شما، باید اطلاعات گوگل پلاس را در این بخش وارد نمایید.

شما با قرار دادن نام کاربری یا آی دی که در هر کدام از این شبکه های اجتماعی دارید می توانید اکانت خودتان را داخل این قسمت فعال نمایید. و دکمه های اشتراک گذاری را قرار بدهید.

تخفیف در ازای اشتراک گذاری محصول

تغییر میزان درصد تخفیف افزونه تخفیف در ازای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

باید توجه داشت چیزی که در این افزونه از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار است این است که تخفیفی که این افزونه برای به اشتراک گذاری محصولات در وب سایت وردپرسی شما در نظر می گیرد ۱۰ درصد است. اگر می خواهید آن را تغییر دهید کمتر یا بیشتر کنید باید کمی کد نویسی صورت گیرد برای این منظور می توانید فایل class.yith-wc-share-for-discounts را در پوشه ی قالب باز کرده و در خط ۳۲۲ این مقدار را تغییر دهید.

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس