افزونه ویرایش قالب ایمیل های ووکامرس


افزونه ویرایش قالب ایمیل های ووکامرس

قالب بندی ایمیل های ارسالی ووکامرس بسیار ساده و دارای تنظیمات پیش فرضی است به گونه ای که حتی حالت چپ چین بودن این قسمت در سایت های فارسی زبان زیاد جالب به نظر نمی آید اگر شما بخواهید این قسمت را تغییر دهید باید چه تنظیماتی را انجام دهید.
در این مقاله نحوه تغییر ایمیل ووکامرس را بررسی می کنیم و به ایمیل های ارسالی از ووکامرس شکل و ظاهر بهتری دهیم و آن را به سلیقه و طبق نظر خود قالب بندی کنید به گونه که سایت شما را حرفه ای تر نشان دهد.

افزونه قالب ایمیل

افزونه Yith woocommerce email template افزونه ای است که امروز مدنظر ماست با استفاده از این پلاگین امکان گذاشتن قالب روی ایمیل های ارسالی از طرف ووکامرس را خواهید داشت.
این افزونه قالب های پیش فرضی را دارد که می توان از آنها استفاده کرد و یا شکل و طرح خود را در آن پیاده سازی نمود همچنین می توانید برای هر گروه از ایمیل ها قالب خاصی را در نظر بگیرید همین امر منجر به حرفه ای و اختصاصی شدن این قسمت خواهد شد.

۴ قالب پیشفرض حرفه ای و قالب دلخواه

yith-woocommerce-email-templates

شما می توانید از ۴ قالب پیشفرض که به صورت حرفه ای هستند و در ۴ سبک متفاوت طراحی شده اند ولی اگر شما از قالب های پیشفرض افزونه راضی نبودید می توان قالب مدنظر خود را ایجاد کنید چرا که این افزونه برای انجام این کار قابلیتها بسیاری دارد.

yith-woocommerce-email-templates
این قابلیت ها عبارتند از: مکان، عرض، طول، و… لوگو و رنگ بندی های نامحدود و متفاوت،قابلیت قرار دادن فهرستی از لینک ها برای کشاندن کاربران به صفحات دیگر سایت، مهم ترین قابلیت سفارش سازی پاورقی ایمیل است که شما می توانید متن دلخواه خود را با لوگو در مکان دلخواه در پاورقی قرار دهید.
دکمه های شبکه های اجتماعی را با دادن لینک می توانید در ایمیل خود قرار دهید.
همچنین این افزونه می تواند از wpml به طور کامل پشتیبانی میکند و شما بدون هیچ نگرانی می توانید ایمیل های چند زبانه را ارسال کنید.
امیدوارم آموزش امروز نیز مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس