نمایش پرفروش ترین محصولات ووکامرس با افزونه yith woocommerce best sellers


نمایش پرفروش ترین محصولات ووکامرس با افزونه yith woocommerce best sellers

با سلام خدمت شما عزیزان. امروز با یکی دیگر از افزونه های کاربردی در خدمت شما هستیم. کسانی که در سایت خود دارای فروشگاه هستند و با ووکامرس آشنایی دارند حتما می دانند اکثرا روی قالب فروشگاهی ووکامرس قابلیت نمایش پرفروش ترین محصولات وجود دارد اما اگر احیانا این قابلیت وجود نداشت و یا اگر مایل بودید این بخش را حرفه ای و متفاوت نشان دهید جای هیچ نگرانی نیست تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.
همه ما می دانیم که کلماتی مانند بهترین، برترین و پر فروش ترین و… مشتریان را ترغیب می کند تا بدانند آنها چه چیزهایی هستند و همین امر در سیو سایت شما تاثیر مثبت خواهد داشت.
در ادامه به معرفی و توضیح افزونه می پردازیم.

ویژگی های افزونه برترین های ووکامرس

این افزونه امکاناتی را به صورت پیشرفته برای شما فراهم می کند و شما را قادر می سازد تا صفحات برترین ها و پر فروش ترین ها را در ووکامرس ساخته و در اختیار کاربرانتان قرار دهید.
مهم ترین ویژگی و امکانات این افزونه تعیین تعداد روز برای محصولات پر فروش و برتر است همچنین می توانید برای بهترین فروشنده نماد دلخواه انتخاب کنید و از طرف دیگر رنگ ها را شخصی سازی کنید.
اگر تصمیم دارید تمام این امکانات و ویژگی ها را در اختیار داشته باشید و برترین و پرفروش ترین محصولات خود را در فروشگاه نمایش دهید و آنها را به کاربران خود نشان دهید از افزونه Yith woocommerce best sellers استفاده کنید آن را نصب و فعالسازی کنید و به راحتی در سایت خود از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس