آموزش ساخت نسخه موبایل سایت وردپرس WPtouch Mobile


آموزش ساخت نسخه موبایل سایت وردپرس WPtouch Mobile

برخی از قالب های وردپرس قابلیت واکنش گرایی را ندارند و در نسخه هایی از جمله نسخه گوشی ، تب لت و…. درست نشان داده نمیشوند ، افزونه ای که امروز به شما معرفی میکنیم قابلیت ایجاد نسخه موبایل وردپرس را دارد وسایت را برای شما واکنش گرا میسازد تا زمانی که یک کاربر با گوشی وارد سایت شد سایت در حالت بسیار خوبی به نمایش در بیاید. یکی از قابلیت هایی که سایت را کاربر پسند تر میکند این است که سایت واکنش گرا و ریسپانسیو باشد چه بسا زمانی که یک کاربر با گوشی وارد سایت شما میشود اگر با صفحه کاملا نامنظم و به هم ریخته ای مواجه شود بلافاصله از سایت شما خارج میشود ، پس سایت هایی که برای همه نسخه ها تنظیم شده اند از جمله مهمترین آنها نسخه گوشی ، بهتر با کاربر ارتباط میگیرند.همراه ما باشید با آموزش ساخت نسخه موبایل سایت وردپرس WPtouch Mobile.

 

افزونه WPtouch Mobile یک افزونه کاملا هوشمند با کارایی بالا است که میتواند از سایت شما یک نسخه موبایل درست کند. از امکاناتی که افزونه WPtouch Mobile دارد این است که میتوانید از Google AdSense و AppStores تبلیغ بگذارید. افزونه WPtouch Mobile کاملا به صورت اتوماتیک عمل میکند و محیط کاربری بسیار ساده ای دارد.
اما یک نکته ی بسیار مهمی که در این مقاله وجود دارد این است که نسخه های بسیاری برای نسخه موبایلی وجود دارد که این افزونه قادر است تا برای همه سیستم های موبایل تنظیم شود.

افزونه WPtouch Mobile یک افزونه کاملا بهینه شده برای سایت های وردپرس میباشد که نسخه موبایل آن کاملا سئو میباشد و دارای ۴ پوسته مختلف برای موبایل و ۳ کامپونت جهت گسترش کارایی دارد. این افزونه کاملا از زبان فارسی پشتیبانی میکند البته در صورتی که زبان اصلی سایت فارسی باشد ، و زمانی که شما سایت را با گوشی بازمیکنید سایت را کش میکند.

 

از مزایای دیگه این افزونه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان تغییر آیکون های پیشفرض
  • امکان درست کردن دستی قالب جدا
  • پشتیبانی از API Key و ضد جفنگ
  • امکان نوشتن در Footer message به صورت دستی و بدون کد نویسی

امیدوارم این افزونه برای شما کاربرد های بسیاری داشته باشد.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس