تغییر آدرس ورود وردپرس افزونه WPS Hide Login


تغییر آدرس ورود وردپرس افزونه WPS Hide Login

درود فراوان کاربران همیشگی مبنای وردپرس ، تغییر آدرس ورود وردپرس به دلایل مختلفی صورت میگیرد حتما میدانید که آدرس ورود وردپرس در ابتدا wp-admin است و میدانید نفرات دیگری هم با این آدرس آشنایی دارند پس یک راه ساده برای هکر ها و این گونه افراد باز است تا به سایت شما نفوذ کنند ، با  استفاده افزونه ای که امروز در مبنای وردپرس به شما معرفی میکنیم میتوانید به راحتی آدرس ورود وردپرس را عوض کنید و یک قدم به سمت امنیت وردپرس بردارید. همراه ما باشید با معرفی افزونه تغییر آدرس ورود وردپرس.

افزونه تغییر آدرس ورود وردپرس WPS Hide Login

افزونه WPS Hide Login همان افزونه ای است که امروز قصد داریم به آن بپردازیم افزونه WPS Hide Login یک افزونه بسیار ساده است که کاربرد مهمی چون تغییر آدرس ورود وردپرس را امکان پذیر میسازد. باید دقت کنید که آدرس ورود خود را به گونه ای انتخاب کنید که به ذهن هیچ کس نرسد و خود شما فقط آن را بدانید چرا که بسیاری از کاربران هستند که پسورد های بسیاری را در باکس های ورود وراد میکنند تا بالاخره ورود کنند. از افزونه WPS Hide Login در وردپرس خود استفاده کنید و به تغییر آدرس ورود وردپرس خود بپردازید ، کار کردن با این افزونه بسیار ساده میباشد کافی است تا ما را تا آخر در این مقاله همراهی کنید…

آموزش کار با افزونه WPS Hide Login

در مرحله اول باید افزونه را نصب کنید سپس به پیشخوان وردپرس میرویم  و وارد بخش تنظیمات > همگانی میشویم.

 تغییر آدرس ورود وردپرس

پس از اینکه وارد تنظیمات همگانی شدید به انتهای تنظیمات بروید  و یک بخش با عنوان WPS Hide Login وجود دارد البته در صورتی که افزونه WPS Hide Login نصب و فعال شده باشد با استفاده از این گزینه میشود آدرس ورود وردپرس را تغییر داد ، در این بخش یک  Text Box است که باید در آن آدرس ورود دلخواه را وارد کنید.

 تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس

خب پس از وارد کردن آدرس دلخواه روی ذخیره کلیک کنید و از وردپرس خروج کنید سپس آدرس جدید ورود را در مرورگر خود وراد کنید.

 تغییر آدرس مدیریت وردپرس

تبریک میگوییم شما به همین آسانی توانستید آدرس ورود وردپرس خود را تغییر دهید امیدواریم که از این آموزش وردپرس لذت برده باشید و این افزونه وردپرس برای شما کاربردی باشد.

باتشکر از همراهی شما-شاد باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس