آموزش وردپرس قرار دادن قفل امنیتی برای ورود


آموزش وردپرس قرار دادن قفل امنیتی برای ورود

با یکی دیگر از آموزش های مهم و اساسی وردپرس در خدمت شما کاربران گرامی هستیم. در این آموزش سعی داریم به شما بگوییم که چگونه از قفل امنیتی برای بالا بردن قفل امنیتی خود استفاده کنید همانطور که همه ما، کاربران وردپرس می دانیم امنیت پیش فرض وردپرس خوب است ولی کافی نیست و نمی توان با این امنیت یک سایت را ضمانت کرد حال ما باید کارهایی دیگری را برای افزایش این امنیت در سایت خود به کار بگیریم و اقداماتی را انجام دهیم.
مسئله امنیت برای هر سایتی ضروری و مهم تلقی می شود که نمی توان از آن چشم پوشید یکی از موارد حفظ امنیت استفاده از کپچا است مدیران سایت و طراحان حتما با این کدها روبه رو شده اند و موارد استفاده از آنها را می دانند و همچنین وارد کردن کد برای هر صفحه و پنل مدیریت کار خسته کننده ای است برای این منظور باید دنبال راه بهتر و ساده تری گشت.
ما در اینجا افزونه ای را به شما معرفی می کنیم که بتوان آن را تنظیم کرد و به آن رمز داد که با زدن رمز وارد پنل خود شوید و در واقع امنیت سایت خود را بهبود ببخشید.
این افزونه Wp_ hashcash نام دارد که در ابتدا آن را از پیشخوان وردپرس نصب و فعال کنید سپس بر روی نام افزونه در محیط پیشخوان کلیک کنید و وارد تنظیمات افزونه گردید.

شما می توانید مانند کپچا یک کد امنیتی را به افزونه بدهید ولی امنیت این افزونه بیشتر خواهد بود بعد از ذخیره کردن تنظیمات در صفحه ورود شما قفل امنیتی ایجاد می شود.

نام کاربری و رمز خود را وارد کنید و قفل را به سمت راست بکشید تا شما را شناسایی و قفل را باز کند زمانی که صحت اطلاعات تایید شود قفل به رنگ سبز در می آید و به شما اجازه ورود می دهد.


با تشکر از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس