اضافه کردن عکس پروفایل کاربران در وردپرس WP User Avatar


اضافه کردن عکس پروفایل کاربران در وردپرس WP User Avatar

اضافه کردن عکس پروفایل کاربران در وردپرس یا قابلیت آواتار کاربران وردپرس آنچنان کار سختی نخواهد بود و شما به راحتی میتوانید این امکان را برای کاربران خود ایجاد کنید تا بتوانند عکس هایشان را آپلود کنند.

قابلیت افزودن عکس به پروفایل کاربران در وردپرس این اجازه را میدهد تا شما راحت تر کاربران خود را بشناسید و با آن ها ارتباط بگیرید ، سایت های مختلفی وجود دارند که از این امکان استفاده میکنند تا از سن ، نوع شخصیت  و ویژگی های دیگر کاربران خود بیشتر آشنا شوند تا سیاست های سایت خود را مطابق با کاربران خود پیش ببرند و این برای هر سایتی الزامی است که از نوع شخصیت کاربران خود آگاهی داشته باشد.

آواتار کاربران وردپرس

قطعا زمانی که آواتار کاربران در وردپرس معلوم باشد رابط کاربری ۱۰۰ ها برابر افزایش خواهد یافت به طور مثال !

اگر یک کاربر نظری را ارسال کند زمانی که عکس پروفایل نداشته باشد کمتر کسی نظر آن را میخواند اما با این حال مدیر سایت جواب آن را خواهد داد و زمانی که آواتار کاربر با عکس کاربر پر باشد وقتی نظری را ارسال میکند افراد دیگر مشتاقند تا بدانند همچین تیپ و شخصیتی چه نظری را ارسال کرده است و در جواب به آن پاسخی میدهند که با تجزیه تحلیلی که ما در سایت های دیگر کردیم این موضوع قاطعیت داشته است. اگر این اتفاق در سایت شما بیفتد یکی از بزرگترین موفقیت ها را کسب کرده اید زیرا این موضوع بسیار برای موتور های جستجو حائز اهمیت است که ببیند چرخ دنده های سایت شما در حال گردش است !

افزونه WP User Avatar

افزونه WP User Avatar

اما افزونه ای که اجازه دسترسی آپلود عکس کاربران در وردپرس را میدهد افزونه WP User Avatar است ، که باید آن را نصب کنیم (نصب افزونه در وردپرس) و سپس آن را فعال کنیم تا در پیشخوان وردپرس با نام آواتار  “Avatars برای شما به نمایش در بیاید ، روی آن کلیک کنید تا به تنظیمات افزونه WP User Avatar هدایت شوید.

اضافه کردن عکس پروفایل کاربران در وردپرس

اولین تنظیماتی پیش فرض این افزونه به نویسندگان سایت اجازه دسترسی خواهد تا عکس پروفایلشان را آپلود کنند داد اما شما به راحتی میتوانید نقش های کاربری دیگری را به آن اضافه کنید تا آن ها هم بتوانند دسترسی برای آپلود عکس پروفایلشان در وردپرس را داشته باشند. یک قابلیت دیگر این افزونه غیر فعال کردن آپلود پروفایل عکس برای همه است که بازهم به شکل قبلی یک آیکون پیش فرض در سایت برای پروفایل کاربریشان به نمایش در می آید.

حال که تنظیمات را انجام داده اید روی ذخیره کلیک کنید و به پروفایل کاربری یکی از کاربران که اجازه دسترسی آپلود عکس پروفایلشان را به آن داده اید بروید و صفحه را اسکرول کنید. کمی پایین تر میبینید که یک گزینه با نام انتخاب تصویر یا chose image  اضافه شده است که باید روی آن کلیک کنید و پس از آپلود و بارگذاری آن روی ذخیره یا بروزرسانی کلیک کنید. شما به همین راحتی امکان افزودن عکس به پروفایل کاربران در وردپرس را ایجاد کرده اید.

 

 

در اول توضیحات اشاره ای به کاربران و ارسال نظر دادیم ! پس جای نگرانی نیست کاربران شما هم میتوانند عکس های خود را آپلود و بارگذاری کنند.

اضافه کردن عکس پروفایل کاربران در وردپرس

 سخن پایانی

اگر کاربران عکس آواتار خود را آپلود نکنند چه اتفاقی خواهد افتاد !

شما میتوانید یک عکس را به طور پیش فرض در آواتار محلی قرار دهید تا در صورت هر گونه آپلود نشدن عکس آواتار توسط کاربران عکس محلی به نمایش دراید.

امیدوارم که از این آموزش وردپرس لذت برده باشید و این افزونه وردپرس برای شما کاربردی بوده باشد ، با تشکر از همراهی شما-شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس