افزونه پاپ آپ مطالب مرتبط وردپرس WP Float Related Posts


افزونه پاپ آپ مطالب مرتبط وردپرس  WP Float Related Posts

سلام و ارز ادب خدمت کاربران مبنای وردپرس افزونه ای که امروز قصد معرفی آن را داریم افزونه ای است که یک پنجره ی  پاپ آپ در مطالب وردپرس باز میکند و مطالب مرتبط را نمایش می دهد در واقع  امروز قصد معرفی افزونه پاپ آپ مطالب مرتبط وردپرس را برای شما داریم ، همراه ما باشید با معرفی افزونه WP Float Related Posts در مبنای وردپرس.

 افزونه پاپ آپ مطالب مرتبط وردپرس

اگر در برخی از سایت ها مشاهده کرده باشید زمانی که دارید مطالب را میخوانید هنگام اسکرول کردن به سمت پایین پنجره ای باز میشود که مطالب باز میشود ، پنجره ی مطالب مرتبط میتواند به شما کم کند تا کاربر را زمان بیشتری در سایت نگه دارید و اورا مشتاق کنید تا مطالب دیگر هم بخواند. با استفاده از افزونه WP Float Related Posts شما میتوانید خیلی حرفه ای تر و زیبا تر مطالب مرتبط را برای کاربران به نمایش در بیاورید.

افزونه WP Float Related Posts

 

زمانی که افزونه WP Float Related Posts را نصب کردید (آموزش نصب و فعال سازی افزونه وردپرس) وارد قسمت تنظیمات افزونه در پنل مدیریت وردپرس شوید ، زمانی که شما وارد قسمت تنظیمات میشوید با چندین بخش روبرو میشوید ، در این تنظیمات شما میتوانید تعیین کنید در قسمت هایی که مطالب مرتبط ندارند بجای اینکه مطالب مرتبط نمایش داده شوند ، مطالب تصادفی برای آن ها به نمایش دربیاید .

بقیه تنظیمات شامل:

عنوان پنجره لایت باکس، متن ادامه مطلب، حالت فعال شدن و نمایش پاپ آپ، افکت نمایش پنجره، درصد اسکرول شدن صفحه برای نمایش پاپ آپ و….. میباشد.

نکته : زمانی که پاآپ دلخواه خودتان را تنظیم کردید اگر در سایت به نمایش در نیامد میتوانید قالب وردپرس خود را بررسی کنید که تداخل جی کوئری در وردپرس نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس