آموزش قفل کپی مطالب با جلوگیری از راست کلیک در وردپرس


آموزش قفل کپی مطالب با جلوگیری از راست کلیک در وردپرس

مدیران وردپرسی چیزی که در سایت برایشان بسیار مهم است محتوا و پست هایی است که شما برای آن زحمت بسیاری کشیده اند و آن را در اختیار کاربران خود قرار داده اند پس حتما دوست ندارید که متن شما که شاید آن را به عنوان اموال شخصی خود می دانید،  شخص دیگری آنها را به صورت رایگان کپی کرده و در سایت های خود و به نفع خود از محتوای شما استفاده کنند.
ما در این مقاله تصمیم داریم راهی مناسب را در اختیار شما قرار دهیم، شما با یک افزونه می توانید کلیک راست سایت خود را ببندید و با خیال راحت محتوایی که با تجربه به دست آورده ای را به راحتی در سایت خود قرار دهید.

جلوگیری از کلیک راست در وردپرس

برای انجام این کار تنها کافی است افزونه Wp content copy protection که می توانید از مخزن وردپرس آن را داشته باشید آن را یافته و نصب و فعالسازی کنید و از محتوای خود محافظت کنید این پلاگین تنظیمات پیچیده ای ندارد تنها برای شروع بعد از نصب وارد بخش تنظیمات افزونه شوید.

بخش main settings

در این بخش تمام تنظیمات را می توانید پیکربندی کنید گزینه های این بخش عبارتند از :

  • Posts protection by javascript با این گزینه می توانید از کد های جاوا اسکریپت نوشته های محافظت نمایید.
  • Home page protection by javascript: با این گزینه از محتوای صفحه اصلی با از جاوا اسکریپت خود محافظت کنید
  • Static pages protection: با این گزینه صفحات بدون تغییر محافظت خواهند شد.
  • Exclude admin from protection: این گزینه در نسخه رایگان وجود ندارد و فقط در نسخه ویژه فعال است با این گزینه تنها مدیر سایت می تواند در سایت کلیک راست را انجام دهد
  • Selection disabled message: در این جا شما می توانید یک متنی را در نظر بگیرید تا زمانی که کاربران کلیک راست میکنند برای آنها نمایش داده شود.

و در انتها بعد از انجام تنظیمات مورد نظر خود آنها را ذخیره کنید و در سایت خود کلیک راست کنید و سایت خود را تست کنید شما به راحتی تنظیمات انجام شده را مشاهده می کنید و با خیال راحت محتوای خود را در سایت قرار می دهید.

 

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس