افزودن کد های CSS به وردپرس با WP Add Custom CSS


افزودن کد های CSS به وردپرس با WP Add Custom CSS

در بعضی مواقع پیش می آید که ما به تغییرات ظاهری در قالب وردپرس خود احتیاج داریم ، اگر بخواهیم هر بار از طریق هاست فایل های css خود را تغییر دهیم زمان زیادی را خواهد برد ولی اصلا نیازی به این کار نیست ، برای افزودن کد های css به وردپرس ما به شما افزونه WP Add Custom CSS را معرفی میکنیم. همراه با مبنای وردپرس باشید تا دراین مقاله به افزودن کد های css به وردپرس با افزونه WP Add Custom CSS بپردازیم.

افزودن کد های CSS به وردپرس

اضافه کردن کدهای css به وردپرس با افزونه

با استفاده از افزونه WP Add Custom CSS به راحتی میتوانید کد های css خود را به وردپرس خود اضافه کنید ، برای استفاده از این افزونه جهت اضافه کردن کد های css به وردپرس خود کافی است که آن را نصب کنید. (آموزش نصب افزونه در  وردپرس)

زمانی که این افزونه را نصب میکنید دورروش برای افزودن کد های css به وردپرس وجود دارد :

  1. در پنل مدیریت وردپرس (پیشخوان) وارد بخش WP Add Custom Css شوید و کد های خود را در آن جا وارد کنید که با وارد کردن کد های css در آن قسمت تغییراتی که داید برروی تمامی صفحات وبسایت اعمال خواهد شد.
  2. زمانی که شما میخواهید یک برگه یا مطلب جدیدی بسازید در قسمت Custom Css میتوانید کد های css را به وردپرس اضافه کنید که با وارد کردن کد های css در این قسمت تغییرات فقط برروی برگه یا مطلب اعمال خواهد شد.

افزودن کد های CSS به وردپرس

امیدواریم که این افزونه برای شما کاربردی بوده باشد البته با استفاده از این افزونه قدرتمند خیلی راحت تر میتوانید کد های css خود را به وردپرس اضافه کنید و از قابلیت های بسیار خوب این افزونه ویرایش تک برگه یا بک بخشی آن میباشد که با استفاده از این قابلیت میتوانید فقط یک قسمت یا یک برگه را تغییر دهید.

باتشکر از همراهی شما-شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس