افزونه های هوش مصنوعی وردپرس

بازدید : 69
نویسنده : علی یوسفی
زمان مطالعه : 6 دقیقه
انتشار : ۲۱ اسفند , ۱۳۹۷
بروزرسانی : ۲۱ اسفند , ۱۳۹۷
افزونه های هوش مصنوعی وردپرس

همه ما کم و بیش با هوش مصنوعی آشنایی داریم یا حداقل اسم آن را شنیده اید , اما هوش مصنوعی در واقع چه تأثیری می تواند بر روی وردپرس داشته باشد ؟ جواب این است که هوش مصنوعی می تواند در تولید محتوای ,ارائه خدمات به مشتریان و پاسخگویی به آن ها مفید واقع شود. شاید بتوان وردپرس را به عنوان تنها سیستم مدیریت محتوایی دانست که از ماژول های هوش مصنوعی بهره می برد. استفاده از هوش مصنوعی در وردپرس کار جدیدی نبوده و در حال حاضر نیز زیاد استفاده می شود. در این پست‎ افزونه هایی که از هوش مصنوعی استفاده می کنند را معرفی می کنیم.

هوش مصنوعی در وردپرس

هوش مصنوعی به هوشی که یک ماشین در شرایط مختلف از خود نشان می‌دهد، گفته می‌شود. به عبارت دیگر هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند ما سعی کرده ایم در این مقاله به بررسی استفاده از هوش مصنوعی در وردپرس بپردازیم ، با ما همراه باشید.

اهمیت استفاده از هوش مصنوعی را از زبان کوین کلی بشنوید:

کوین کلی ، به عنوان یک رویاپرداز دیجیتال می گوید:”مسیر قطعی یک قطره باران در حالی که به ته دره می بارد قابل پیش بینی نیست اما مسیر کلی آن غیر قابل اجتناب است.” تکنولوژی هم دقیقا همین گونه است و توسط الگوهایی شگفت انگیز و غیر قابل اجتناب کنترل می شود. او می گوید: در طول ۲۰ سال آینده، میل شدید ما برای ساختن چیزهای باهوش بیشتر میشود که تاثیر شگرفی بر روی هر کاری که می کنیم خواهد داشت. کِلی به بررسی سه روند در هوش مصنوعی می پردازد که به منظور پذیرفتن و هدایت توسعه آن، ما نیاز به درک آنها داریم. کلی می گوید: “محبوب ترین محصول هوش مصنوعی که در ۲۰ سال آتی ساخته خواهد شد و همه از آن استفاده خواهند کرد هنوز اختراع نشده و این بدان معناست که هنوز برای شما دیر نشده است.”

نقل و قول از www.ted.com

افزونه wordlift برای بهبود محتوا و رتبه سئو

wordlife

این افزونه این قابلیت را دارد تا محتوای شما را از نظر تناسب برای کاربران بررسی کرده همچنین باعث می شود مطالب شما برای موتور های جستجو بهینه شود . راهکار های سئو نیز به کمک جدول و نمودار های مختلف نیز از امتیازات این افزونه بوده که باعث بهبود محتوی می شود( یکی از مطالب مهمی که باید روی آن بیشتر تمرکز کرد محتوی است )

دانلود افزونه صفحه افزونه

 

 

افزونه My Curator برای مدیریت هوشمند محتوا

my-curator

My Curator یک افزونه مبتنی بر رایانش ابریست که محتوای مهم را به وسیله هوش مصنوعی وردپرس شناسایی کرده و برای کاربر شان می دهد. کار اصلی که این افزونه انجام می دهد این است که کمک می کند تا بفهمید کاربران سایت شما بیشتر دنبال چه محتواهایی بوده اند و این کمک می کند تا کاربران بیشتر با سایت شما ارتباط داشته و بیشتر در سایت شما به جست و جو بپردازند .

 

دانلود افزونه صفحه افزونه

 

افزونه Related Posts برای پیشنهاد مقاله‌های مرتبط

related-post

Related post افزونه ایست که باعث میشود توجه کاربران بیشتر جلب شده و مدت زمان بیشتری در سایت شما باقی بمانند . در واقع کاری که این افزونه می کند این است که مقاله های شما را به کاربران مقاله های مرتبط دیگر نشان می دهد . این کار هم باعث افزایش بازدید شده و هم باعث می شود کاربران مدت زمان بیشتری در سایت سپری کنند

افزونه های Quttera و Akismet برای شناسایی اسپم و بدافزارها

افزونه‌هایی که برای مقابله با اسپم‌ها طراحی می‌شوند، ارتباطی با هوش مصنوعی در وردپرس داشته و در اینجا دو افزونه‌ای که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم دقیقا بر پایه خدمات هوش مصنوعی قرار گرفته‌اند.

افزونه Quttera

quttera

اساس کار این افزونه بر یک ماشین یادگیری است تا روش های شناسایی یک حمله خطرناک به سایت شما را بفهمد . این افزونه با اسکن های مختلفی که انجام می دهد میتواند تزریق کدها,نرم افزار های جاسوسی و امثال آن را شناسایی کند ,همچنین درهم ریختگی کد های JavaScript برای آن قابل تشخیص است , پس کاربرد اصلی این افزونه برای کسانی است که می خواهند سایت خود را ایمن نگه دارند .

دانلود افزونه صفحه افزونه

افزونه Akismet

akismet

کار اصلی Akismet رسیدگی به دیدگاه ها و نظرات کاربران به وسیله هوش مصنوعی در وردپرس است . با این افزونه دیگر به بررسی دیدگاه ها نبوده و به وسیله هوش مصنوعی دیدگاه های دارای الفاظ بد را به صورت خودکار رد می کند .

افزونه Live Chat برای چت آنلاین در سایت

live-chat

بدیهی است که هر سایتی نیازمند به پشتیبانی و خدمات پس از فروش است ولی ممکن است امکان استخدام افراد مختلف بدین منظور امکان پذیر نباشد با یک افزونه چت آنلاین این کار به وسیله هوش مصنوعی در وردپرس حل می شود , به گونه ای که سوالات کاربران را به طور کامل درک رده و به آن ها پاسخ ناسب می دهد .

دانلود افزونه صفحه افزونه

افزونه Google Language Translator برای ترجمه سایت

translate

سایت های مختلفی برای ترجمه سایت ورد پرس وجود دارد ولی بهترین راه استفاده از هوش مصنوعی مترجم گوگل برای وردپرس است . این افزونه زبان کاربر را تشخیص داده و سایت شما را به زبان آن ها برای آ نان نمایش می دهد . این خود باعث می شود سایت شما برای تمام کاربران جهان قابل استفاده شود ,هرچند ترجمه آن خیلی دقیق نیست ولی کار راه انداز است .

دانلود افزونه صفحه افزونه

سخن آخر

بعضی معتقد اند که استفاده از هوش مصنوعی انقدر هم جذاب و خوب نیست ولی با توجه به سرعتی که به انجام کار ها می دهد خیلی مفید است . در این پست به ۷ افزونه ای پرداختیم که در آن ها هوش مصنوعی کاربرد داشت ولی وجود هوش مصنوعی فقط در این ۷ مورد نبوده و در قسمت های مختلف وردپرس کاربرد دارد

ویدئوی اهمیت استفاده از هوش مصنوعی از زبان کوین کلی


دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
  • قالب آموزش آنلاین هنرستان وردپرسقالب آموزش آنلاین هنرستان بهترین قالب آموزشی وردپرس که هم ایرانیه هم حرفه ای و هم ارزان میتونی به راحتی وب سایت آموزش آنلاین خودت رو با وردپرس طراحی کنی کافیه دمو و تصاویر این قالب حرفه ای آموزش آنلاین وردپرس رو تماشا کنی. قالب آموزش آنلاین هنرستان وردپرس قالب فروش دوره هنرستان یک راه […]
  • قالب خبری وردپرس فرست نیوز | First News WordPress Themeقالب خبری وردپرس First News یکی از پوسته های مناسب وب سایت های خبری است که با سلیقه ایرانی طراحی شده است بعلاوه توجه خاصی به متد های روز برای راحتی کاربران از استفاده قالب وب سایت شده است به طوری که با استفاده از پوسته خبری وردپرس فرست نیوز میتوانید به راحتی تمامی اجزای […]

مطالب مرتبط

ساخت قابلیت پشتیبانی در سایت با افزونه چت آنلاین

ساخت قابلیت پشتیبانی در سایت با افزونه چت آنلاین

باسلام. پشتیبانی کردن از سایت ها همیشه یکی از ره هایی برای پر بازدید کردن

مطالعه بیشتر

پر بازدید ترین مطالب وردپرس

ویرایش پیشخوان وردپرس با ساخت افزونه سفارشی داشبورد من

ویرایش پیشخوان وردپرس با ساخت افزونه سفارشی داشبورد من

شاید شما هم از دسته افرادی هستید که پروزه های سفارشی با وردپرس انجام می

مطالعه بیشتر
پیدا کردن کد های مخرب وردپرس و آموزش رفع آن

پیدا کردن کد های مخرب وردپرس و آموزش رفع آن

پیدا کردن کد های مخرب وردپرس و آموزش رفع آن | شناسایی و یافتن کدهای

مطالعه بیشتر
معرفی قالب های برتر سال ۲۰۱۸

معرفی قالب های برتر سال ۲۰۱۸

معرفی قالب های برتر سال ۲۰۱۸ ، پوسته های وردپرسی ، بهترین قالب های رایگان

مطالعه بیشتر
آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی با EDD در وردپرس

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی با EDD در وردپرس

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با edd در وردپرس ، ایزی دیجیتال دانلود ، فزونه

مطالعه بیشتر
آموزش سرچ کنسول | بخش دوم | Search Console

آموزش سرچ کنسول | بخش دوم | Search Console

آموزش سرچ کنسول ، تنظیمات و نکات پیشرفته و حرفه ای در گوگل وبمستر ،

مطالعه بیشتر
قالب وردپرس چند منظوره رایگان و فارسی Hostel با فونت زیبا

قالب وردپرس چند منظوره رایگان و فارسی Hostel با فونت زیبا

امروز قالب وردپرس فارسی و رایگان hostel در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم

مطالعه بیشتر
تابع the_title() عنوان پست در حال نمایش در وردپرس | the_title() | Function

تابع the_title() عنوان پست در حال نمایش در وردپرس | the_title() | Function

برای نمایش عنوان پست در حال نمایش می بایست از تابع the_title() استفاده کرد ،

مطالعه بیشتر
صفحه فرود یا Landing Page چیست؟

صفحه فرود یا Landing Page چیست؟

صفحه فرود یا Landing Page چیست؟ ، اهداف لندینگ پیج ، نکات مهم در بهینه

مطالعه بیشتر

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر

Scroll Up
کانال آپارات ما اینستاگرام مبنای وردپرس