افزونه نمایش قدرت پسورد در وردپرس


افزونه نمایش قدرت پسورد در وردپرس

حتما تا به حال به سایت هایی برخورد کرده اید که در موقع ثبت نام به شما نشان میدهد که پسورد ضعیف یا قوی دارید ، یا مثلا در ساخت جیمیل یا ایمیل در موقع نوشتن پسورد به شما قدرت پسورد را نشان میدهد ، یا در cpanel موقع نوشتن پسورد به شما نشان میدهد پسورد شما ضعیف است یا قوی یا …

همه ی این ها بخاطر انتخاب یک پسورد قوی میباشد  و شما میتوانید معیار های یک پسورد قوی را یاد بگیرید که اعم از هر گونه علامت ها و اعداد میباشد. مثلا در بعضی از سایت ها به شما میگویند که از حروف کوچک و بزرگ به همراه اعداد استفاده کنید. پسورد قوی همواره یکی از معیار های امنیت میباشد. اگر میخواهید قابلیت نمایش قدر پسورد را در وردپرس اضافه کنید همراه مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه نمایش قدرت پسورد در وردپرس Force Strong Passwords .

افزونه نمایش قدرت پسورد در وردپرس

افزونه ای که میتواند به شما قدرت پسورد در سایت وردپرس را نشان دهد Force Strong Passwords نام دارد. با استفاده از این افزونه کاربران به جز آنهایی که نقش مشترک را دارند متوجه میشوند که آیا پسورد قوی دارند یا خیر و داشتن یک پسورد قوی در وردپرس به علت رئایت امنیت وردپرس واجب است. امیدوارم این مقاله وردپرس برای شما مفید بوده باشد افزونه را نصب کنید (آموزش نصب افزونه) و از آن نهایت استفاده را ببرید.

با تشکراز همراهی شما-شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس