افزونه WordPress database reset ریست دیتابیس وردپرس


افزونه WordPress database reset ریست دیتابیس وردپرس

زمانی که سایتی را طراحی می کنیم و از اهمیت آن در حوزه کسب و کار خود مطلع می شویم سعی می کنیم سلامت سایت خود را حفظ و مواظب باشیم از حالت اصلی خارج نشود ولی شاید روزی زمانی برسد که مجبور باشید وردپرس خود را ریست کنید و تمام مراقبت های شما بی نتیجه بوده است در این مقاله می خواهیم در زمینه ریست کردن سایت صحبت کنیم.

ریست سریع وردپرس

زمانی ممکن است سایت به یکباره بهم بریزد و یا مشکلاتی به وجود آید که راهی جز ریست کردن نداشته باشیم درست است که این کار اصلا جالب نیست و جذابیتی به همراه ندارد ولی ممکن است تنها راه ممکن باشد در این مقاله ریست سریع وردپرس را می آموزید تا زمان زیادی از شما تلف نشود.

ریست کردن پایگاه داده

برای انجام این کار به افزونه WordPress database reset نیاز داریم این افزونه قدرتمند که بسیار بهینه عمل می کند می تواند برای انجام این امر بهترین کمک رسان باشد.
با این افزونه می توانید:
تمامی جداول موجود در پایگاه داده را ریست کنید، اگر بخواهید جداول کاربران را حذف کنید این افزونه قادر است تا اکانت مدیریت و قالب را دوباره فعال و بازگردانی میکند.
توجه فرمایید که بعد از ریست کردن پایگاه داده فایل های موجود حذف نمی شوند یعنی افزونه و قالب حذف نخواهد شد این یکی از بهترین راه برای ریست سریع وردپرس است.
گام اول برای شروع کار: این افزونه را نصب و فعال کنید بعد از آن به بخش ابزارها رفته و بر روی گزینه مربوط به اسم افزونه کلیک کنید در گام بعدی جدول مورد نظر خود را انتخاب کنید و در گام سوم کد امنیتی را در کادر وارد کنید سپس بر روی دکمه reset table کلیک نمایید در این مرحله وردپرس سایت شما ریست خواهد شد.
برای نوشته ها و پست های شما مشکلی پیش نخواهد آمد. برای قالب و افزونه ها نیز مشکلی ایجاد نخواهد شد و تنها بخش هایی که به حالت پیش فرض بر می گردند تنظیمات، پیوند یکتا و… است.
در این مقاله شما نحوه ریست کردن وردپرس را آموختید امیدوارم از این مقاله نیز رضایت کامل داشته باشید.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس