آموزش وردپرس شخصی سازی فضا و مطالب سایت برای اعضای سایت


آموزش وردپرس شخصی سازی فضا و مطالب سایت برای اعضای سایت

در این آموزش می خواهیم نحوه شخصی سازی فضا و مطالب برای اعضای سایت را مورد بررسی قرار دهیم. تعداد کاربران خود را افزایش دهید و برای کاربران عضو شده خود ناحیه ی اختصاصی داشته باشید و کسانی که عضو نیستند به این ناحیه دسترسی نداشته باشند و آنها را به عضویت ترغیب کنید.
سوال مهم این است که چگونه دسترسی را برای کاربران غیر عضو برداریم؟ شما شاید در بسیاری از سایت ها و یا حتی سایت خود این ویژگی را مشاهده کرده باشید که بخش اشتراک را داشته باشد که فقط کاربران عضو بتوانند به آن دسترسی داشته باشند برای تحقق این کار می توان از افزونه اشتراک ویژه وردپرس vipاستفاده کرد تا براحتی چنین خصوصیتی را در سایت خود به وجود آورید در صورتی که شما دارای سایت پر بازدید هستید می توانید درآمد خود را بدین وسیله افزایش دهید.
لازم به ذکر است که ۴ افزونه برای انجام این کار در دسترس است که کاملا رایگان هستند و چنین ویژگی را در سایت شما ایجاد می کند.
اولین افزونه s2member می باشد که با استفاده از این پلاگین می توانید مشاهده صفحات، پست ها و لینک ها را برای افرادی خاص که هزینه عضویت را پرداخت کرده اند و به طور کلی عضو سایت شما هستند، نمایش دهید.
افزونه بعدی maven member است این افزونه نیز، مانند افزونه اولی و قبلی می باشد با استفاده از آن می توانید برای کاربران خود محدودیت ایجاد کنید تا دسترسی به دسته بندی ها و صفحات تنها برای کاربران عضو سایت امکان پذیر باشد.
سومین افزونه Wp_ members مانند افزونه های دیگر در این زمینه است که تفاوت کمی از جمله امکاناتی از قبیل ساخت پیج های ساده با شورت کد ها برای ایجاد پروفایل برای کاربران و ناحیه log in برای کاربران عضو سایت وجود دارد.
چهارمین افزونه member access می باشد و مانند سه پلاگین بالا محدودیت را بین کاربران ایجاد می کند.
شما با سرچ و نصب و فعال سازی این افزونه ها می توانید محدودیت هایی را در سایت خود ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس