افزونه Woocommerce User Email Verification


افزونه Woocommerce User Email Verification

با استفاده از افزونه Woocommerce User Email Verification می توانید فیلدی را به بخش خرید محصول و فرم وارد کردن اطلاعات کاربر اضافه کنید. تا اعتبار هویت و آدرس ایمیل کاربر را تایید کند. با تایید اعتبار آدرس ایمیل کاربران در ووکامرس خود میتوانید به افزایش مشتریان سایت کمک کنید.

افزونه Woocommerce User Email Verification

این افزونه بیش از 2000 بار نصب و فعال سازی شده است. و از طریق مخزن وردپرس در دسترس همگان قرار دارد. افزونه را نصب و سپس فعال سازی کنید. بعد از فعال سازی خواهید دید که زیر منویی با نام wc email setting در پیشخوان سایت شما دیده می شود که اگر بر روی آن کلیک کنید به صفحه ی سفارش سازی و تنظیمات افزونه وارد خواهید شد.

افزونه Woocommerce User Email Verification

در ابتدا باید عنوان ایمیل خود را که برای کاربر ارسال خواهد شد را در بخش Email Subject Title تعیین کنید. سپس در فیلد Sender Email نیز ایمیلی که می‌خواهید ایمیل هایتان با آن ارسال شوند را وارد کرده و در نهایت در بخش ویرایشگر متن مورد نظر را با ظاهر دلخواه خود طراحی کنید.

این افزونه به صورت پیش‌ فرض ظاهری را برای شما در نظر گرفته است که می توان از آن برای ارسال ایمیل استفاده نمود. البته شما می‌توانید با دست بردن در کدهای آن اقدام به درج تصاویر و تغییرات کلی در ظاهر فرم کنید. شما می توانید از تابع زیر در قالب ایمیل استفاده کنید چرا که برای نمایش کد های تایید استفاده از این تابع پیشنهاد می شود.

[wcemailverificationcode]

شما می توانید به راحتی تنظیمات خود را سفارشی سازی و در آخر ذخیره نمایید. از این به بعد کاربران هنگام ثبت نام در سایت ووکامرسی، وارد صفحه تایید ایمیل ریدایرکت خواهند شد. سپس ایمیلی حاوی کد تایید دریافت خواهند نمود. لازم است کد تایید را در فیلد مورد نظر وارد کرده و ایمیل خود را تایید کنند.
در این مرحله ایمیلی برای کاربر به همراه کد تایید ارسال خواهد شد. کاربر کد مورد نظر را باید کپی و آن را در فیلد مورد نظر قرار دهد تا ایمیل تایید شود. توجه داشته باشید که این فیلد در صفحه‌ ای که به آن ریدایرکت شده است، قرار گرفته است.

کاربران برای این که بتوانند ایمیل خود را تایید کنند. لازم است تا کاربر کد تایید را وارد کرده و بر روی conform email کلیک کنند. اگر ایمیل تایید شود باید پیغام موفقیت آمیز بودن برای آنها ارسال و نمایش داده شود.

در صورتی که کد مورد نظر اشتباه وارد شده باشد. کاربر می تواند مجددا در صفحه عضویت / ورود با کلیک بر روی دکمه Resend Confirmation Email درخواست کد جدید را ارسال کند. سپس دوباره مرحله تایید ایمیل را طی کند.

تایید انبوه ایمیل کاربران

از جمله امکانات این افزونه میتوان به این مورد اشاره کرد. شما با استفاده از این افزونه می‌توانید به صورت کلی ایمیل کاربران را تایید کنید. اگر در چنین حالتی چند کاربر در سایت شما عضو باشند. شما باید این تایید را به صورت دستی انجام دهید. برای انجام این کار باید به زیر منوی Bulk Email Verify رفته و پس از انتخاب نقش کاربری مشتریان اقدام به Verify آن‌ها بر اساس نقش کاربری کنید.

با تشکر از همراهی شما شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس