PDF صورتحساب خرید در ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices


PDF صورتحساب خرید در ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices

صدور فاکتور برای هر فروشگاهی ضروری است ما در این مقاله می خواهیم در مورد افزونه WooCommerce PDF Invoices که امکان صدور فاکتور را به صورت پی دی اف را برای فروشگاه را فراهم می کند. استفاده از این افزونه لازم است چرا که به صورت پیش فرض در ووکامرس صدور فاکتور حرفه ای وجود ندارد.

افزونه صدور فاکتور در ووکامرس

شما یک فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کرده اید و برای رسیدگی به فروشگاه، نحوه نمایش و فروش محصولات، ظاهر فروشگاه و سئو آن بسیار زحمت کشیده اید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید حال پیشنهاد ما این است که به مشتریان خود اهمیت دهید و برای آنها فاکتور صادر کنید و سایت خود را متناسب با نیاز خریدار تنظیم کنید.
شما باید همه کارهایی که موجب اعتماد کاربر به سایت و فروشگاه شما می شود را انجام دهید تا ثابت کنید که فروشگاه شما معتبر است و جای هیچ نگرانی نیست یکی از این کارها که به راحتی رضایت و اعتماد مشتری را جلب می کند صدور فاکتور است.
آیا تا کنون از فروشگاه اینترنتی بزرگترین خرید کرده اید حتما دیده اید که علاوه بر محصول فاکتور خرید نیز به دست شما رسیده است این عمل بسیار خوب و خوش آیند است. پس در نتیجه یا افزونه حرفه ای صدور فاکتور می توان این کار را انجام داد.
اگر شما یک فروشگاه بزرگ داشته باشید و روزانه صدها خرید از فروشگاه شما انجام شود و بخواهید به صورت دستی برای آنها فاکتور نوشته و پرینت بگیرید بسیار هزینه بردار و به زمان زیادی نیاز دارد پس این کار غیرعقلانی است چرا که با یک افزونه و انجام یک بار تنظیمات این کار را به راحتی انجام دهید.

امکانات افزونه صدور فاکتور

  • درج لوگو و نماد سایت در فاکتور
  • ترتیب نمایش موارد مختلف
  • امکان ایجاد فوتر
  • نمونه فایل pdf فاکتور و ورقه بسته بندی محصول
  • سفارش سازی فاکتور طبق سلیقه خود
  • و….

شما برای صدور فاکتور در فروشگاه اینترنتی خود به این افزونه قدرتمند نیاز دارید پس با نصب آن کار را برای خود آسان کنید.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس