افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout نسخه رایگان


افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout نسخه رایگان

افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout افزونه ای است که با استفاده از آن می توانید خرید محصول را برای کاربران و مشتریان خود ساده تر کنید. این افزونه این امکان را فراهم کرده تا کاربر بتواند به راحتی به سمت خرید محصول منتقل شود و فرایند پرداخت را بسیار سریع و ساده طی کنند.

افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout نسخه رایگان

افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout نسخه رایگان

پس در مرحله ی اول به پیشخوان وردپرس می رویم و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی افزونه، از منوی yith plugins گزینه ای با عنوان One click ceckout مشاهده می شود که مربوط به تنظیمات افزونه است.

افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout نسخه رایگان

بخش settings در افزونه One-Click Checkout

هنگامی که به صفحه ی تنطیمات می رویم مطابق با تصویر با گزینه های متفاوتی رو به رو می شویم. لازم هست درباره ی هرکدام مختصر توضیحاتی داده شود تا کاربر بتواند چگونگی کار با آن و نحوه ی پرداخت را فرا گیرد.

  • Button label: مطابق با تصویر بالا وقتی به صفحه ی تنظیمات می رویم. اولین گزینه ای که با آن مواجه می شویم گزینه ی Button label می باشد. که با در کادر قرمز رنگ برای شما نمایش داده شده است. که کاربرد این گزینه این است که متنی که روی دکمه نمایش داده می شود. به صورت پیش فرض انگلیسی است و شما در صورت تمایل می توانید آن را به فارسی تغییر دهید.
  • Button background: گزینه ی بعدی این قابلیت را دارد تا رنگ پس زمینه ی دکمه را بر اساس سلیقه شما تغییر دهد.
  • Button background on hover: گزینه ی سوم این امکان را برای شما فراهم می کند تا شما رنگ پس زمینه ی دکمه در هنگام کلیک روی آن را مشخص کنید.
  • Button text color: گزینه چهارم رنگ متن موجود روی دکمه را بر اساس انتخاب شما تغییر می دهد.
  • Button text color on hover: گزینه ی آخر رنگ متن موجود روی دکمه در هنگام کلیک روی آن را مشخص کند. در صورتی که مراحل تنظیمات را به ترتیب طی کردیم. تنظیمات اعمال شده در صفحه را ذخیره می کنیم.

همانطور که تصویر بالا مشخص است به راحتی می توان با تنظیمات اعمال شده بر روی صفحه تنها با یک کلیک پرداخت برای مشتریان را کوتاه و آسان نماییم.

پیشنهاد می شود حتما مقاله رفتن به صفحه ی پرداخت با یک کلیک در ووکامرس مطالعه فرمایید.

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس