افزونه WooCommerce Email Validation


افزونه WooCommerce Email Validation

افزونه WooCommerce Email Validation از جمله افزونه هایی است که با استفاده از آن میتوان امکان تایید هویت و اعتبار آدرس ایمیل مشتریان را مشخص کرد. در واقع شما با این کار به مشتریان خود این اطمینان را میدهید که جای هیچ گونه نگرانی نیست و فروشگاه مطمینی را برای خرید انتخاب کرده اند. از طرف دیگر شما نیز اطمینان خواهید داشت که کاربر مورد نظر یک مشتری واقعی است. با استفاده از ایمیل هایی که در اختیار دارید هر زمان که بخواهید میتوانید برای مشتریان خود ایمیل ارسال کنید و وجود محصول جدید و تخفیف ها را به او اطلاع دهید. از طرف دیگر میتوانید با ارسال ایمیل میزان تجربه و رضایت او را نسبت به خرید جویا شوید.

افزونه WooCommerce Email Validation

شما با استفاده از این افزونه می توانید فیلد دیگری را با عنوان تایید آدرس ایمیل ایجاد کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهید. تا مشتری بتواند ایمیل خود را تایید کرده و به آن اعتبار ببخشد. این افزونه دارای دو نسخه ی رایگان و پرمیوم یا غیر رایگان می باشد. اگر شما از بخش رایگان این افزونه استفاده کنید بدون آنکه تنظیمات خاصی را انجام دهید. می توانید از افزونه به راحتی استفاده کنید. چرا که بعد از فعال سازی افزونه تنها کافی است شما به بخش فرم محصول مراجعه کنید.

در ابتدا افزونه را دانلود نموده و سپس به منوی پیشخوان سایت رفته و افزونه را نصب، سپس فعال کنید. پس از فعال کردن افزونه می توانید به بخش تسویه حساب مراجعه کرده و نتیجه را مشاهده کنید. همانطور که مشاهده می کنید فیلد تایید آدرس ایمیل اضافه شده است. این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و همه چیز ساده و به سادگی انجام می شود.

با تشکر از همراهی شما شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس