افزونه بازدید مطالب وردپرس View Post counter


افزونه بازدید مطالب وردپرس View Post counter

با استفاده از افزونه بازدید مطالب وردپرس میتوانید به بهبود سایت خود کمک کنید چرا که  نمایش تعداد بازدید مطالب سایت  میتواند نشان دهنده سئو مطلب باشد که میتوانید هر روز تغییراتی در نوشته خود ایجاد کنید تا بازدید هر مطلب بالاتر برود و این کار باعث بهبود رنک سایت و بالا رفتن تجربه شما میشود. یکی دیگر از کاربرد های بازدید مطالب سایت اهمیت مطلب میباشد ، مثلا یک مطلب توی روز چندین  هزار بار یا میلیون بار سرچ شود اما در صورتی هم یک مطلب دیگر در طول روز صد ها بار سرچ میشود که میتوان از روی نمایش تعداد بازدید مطلب و آنالیز آن این را متوجه شد که یک مطلب چقدر اهمیت دارد.

 

افزونه بازدید مطالب وردپرس View Post counter

افزونه ای که امروز مبنای وردپرس برای بازدید مطالب وردپرس معرفی میکند تا به حال ۶۰۰۰ نصب فعال داشته ، نام این افزونه View Post counter است که با آن میتوانید تعداد بازدید مطالب در وردپرس را مشاهده کنید.

افزونه View Post counter را نصب کنید (آموزش نصب افزونه) و از آن برای نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس اتفاده کنید این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و پس از نصب و فعال سازی در قسمت همه نوشته ها یک بخش با عنوان  views اضافه میشود که تعداد بازدید مطلب را نمایش میدهد.

امیدوارم این مقاله آموزش وردپرس برای شما کاربردی بوده باشد.

باتشکر از همراهی شما شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس