تغییر دادن آدرس سایت و مطالب با افزونه Velvet Blues Update URLs

بازدید : 68
نویسنده : مرتضی براتی
به این مطلب امتیاز بده
مطالعه در 1 دقیقه
انتشار : مرداد ۱۵, ۱۳۹۶
بروزرسانی : تیر ۱۶, ۱۳۹۸
تغییر دادن آدرس سایت و مطالب با افزونه Velvet Blues Update URLs

تغییر دادن آدرس سایت و مطالب در زمانی اتفاق میفتد که تمام لینک های داخلی شما دامنه سایت است و قرار است سایت را به یک آدرس جدید منتقل کنید و یا سایت را به دامنه جدید منتقل کردید. مبنای وردپرس در این مقاله قصد معرفی افزونه ای را دارد که برای شما به راحتی آدرس  سایت و مطالب را تغییر میدهد.

تغییر آدرس سایت و مطالب در وردپرس با افزونه Velvet Blues Update URLs

افزونه Velvet Blues Update URLs یک افزونه بسیار ساده و کاربردی برای تغییر آدرس سایت و مطالب شما در سایت میباشد. اگر که وبسایت خود را به دامنه ی جدید انتقال دادید افزونه  Velvet Blues Update URLs برای شما این امکان را ایجاد میکند که لینک های داخلی و بقیه ی تنظیمات که به دامنه ی قبلی ربط دارد را به آدرس جدید تغییر پیدا کند.

کافی است پس از نصب افزونه Velvet Blues Update URLs (آموزش نصب افزونه)  آدرس سایت قبلی را در فیلد اول و آدرس دامنه جدید خودرا در فیلد دوم بنویسید تا تمامی کار ها به صورت خودکار انجام شود.

 

مزایای افزونه Velvet Blues Update URLs

با استفاده از این افزونه شما میتوانید تعداد لینک هایی که بروزرسانی شدند ببینید ، لینک های درون محتوای متن ها ، خلاصه متن ها ، و زمینه دلخواه را تغییر دهید و همچنین لینک های فایل های رسانه را بروز رسانی کنید.

دانلود

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
من رو خبر کن!
قالب فروشگاهی دیجی کالا

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر

Scroll Up
کانال آپارات ما اینستاگرام مبنای وردپرس