افزونه مدیریت نقش کاربران وردپرس User Role Editor


افزونه مدیریت نقش کاربران وردپرس User Role Editor

سلام به کاربران عزیز مبنای وردپرس.

امروز قصد داریم مدیریت نقش کاربران وردپرس با افزونه user role editor را توضیح دهیم. افزونه ای که میتوانید از آن برای مدیریت کاربران وردپرس در سایت خود استفاده کار کنید. اگر سایت شما دارای ورودی های بسیار زیادی است پس قطعا یکی از دغدغه هایی که خواهید داشت مدیریت کاربران سایت میباشد. افزونه user role editor یک افزونه بسیار قدرتمند میباشد که میتواند شما را در جهت تعیین نقش کاربران وردپرس یاری کند. همراه ما باشید با آموزش مدیریت کاربران در وردپرس.

افزونه user role editor  تعیین نقش کاربران وردپرس

افزونه user role editor یکی از بهترین افزونه های مدیریت کاربری میباشد که با استفاده از آن میتوانید کاربر جدید به سایت وردپرسی خود اضافه کنید ، کاربران خود را ویرایش کنید ، تعیین نقش کاربری کنید ، تعیین کنید که هر کاربر به چه میزان در سایت دسترسی داشته باشد و….

نکته: این افزونه تنظیمات خاصی ندارد کافی است فقط آن را نصب کنید پیشنهاد میشود از مقاله آموزش (نصب افزونه در وردپرس) استفاده کنید.

 افزونه مدیرت نقش کاربران وردپرس -mabnawp

دسترسی کاربران در سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به عنوان مثال کاربران تازه کاری هستند که شما میخواهید فقط به بخش نویسندگی دسترسی داشته باشند چرا که با دسترسی کامل در سایت ممکن است با دستکاری یک بخش مشکلات بزرگی را برای شما بوجود آورند ، یا کاربرانی هستند که با معرفی خودشان برای فعالیت وارد سایت شما میشوند در حالی که قصد آنها نفوذ به سایت شما میباشد چه بسا شما با تعیین نقش کاربری برای کاربران خود یک گام در جهت ایمن ساختن سایت خود برمیدارید.

نقش کاربری در سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند چرا که هر کاربر تخصص های خاص خود را دارد و باید به رفع مشکلاتی در سایت بپردازد که در آن تخصص دارد.

امیدوارم از این مقاله وردپرس لذت برده باشید. با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس