آیا باید از ویدئو در وردپرس به صورت مستقیم استفاده کنیم ؟


آیا باید از ویدئو در وردپرس به صورت مستقیم استفاده کنیم ؟

با سلام و درود به همه کاربران عزیز.
همه ما اگر مایل باشیم چیزی را داشته باشیم دوست داریم بهترین و حرفه ترین چیز را در اختیار بگیریم اگر یکی از تصمیمات ما داشتن وب سایت باشد مایلیم یک سایت حرفه ای را داشته باشیم وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا حرفه ای و آسان برای ایجاد وب سایت شماست. وقتی شما سایت خود را طراحی می کنید صد در صد می خواهید تمام محصولات و خدمات خود را اعم از محتوا، تصاویر، فایل های صوتی، ویدئو یی را در آن قرار دهید و در اختیار کاربران و بازدید کنندگان قرار دهید.

ویدئو یکی از ابزارهای انتقال مفاهیم است و بسیاری از سایت ها فایل های ویدیویی را در خود دارند پس همه ما می توانیم از این ابزار در سایت خود استفاده کنیم. اما چیزی که در این مقاله مد نظر ما است و بسیار مهم می باشد روش بارگذاری ویدئو در وردپرس است.

بارگذاری ویدئو در وردپرس

متاسفانه بسیار در سایت ها بخصوص سایت های بزرگ دیده شده است که کاربران تنها به صورت آنلاین می توانند ویدیو را مشاهده کنند که اکثرا این فایل های تصویری در سنترهایی نظیر یوتیوب و آپارات قرار دارند و لینک آنها در سایت های مختلف استفاده می شود چرا که مدیران سایت بدلیل عدم دانش کافی بر این باورند که امکان بارگذاری ویدئو در سایت وردپرسی وجود ندارد. این استدلال کاملا اشتباه است چرا که این کار در وردپرس به راحتی و به بهترین شکل ممکن قابل انجام است.

اما آپلود ویدیو در سایت دارای معایبی است که در ادامه به آن می پردازیم.

دلایل عدم توصیه ما برای بارگذاری ویدئو:

افزایش بسیار بالای پهنای باند سایت: فرض کنید شما یک ویدئو با حجم ۲۰۰ مگابایت در سایت خود قرار داده اید این حجم در هر بار مشاهده شدن حجم پهنای باند شما را کاهش می دهد بطور مثال اگر روزی ۱۰ بار دیده شود روزانه ۲۰۰۰ مگابایت از پهنای شما کاسته خواهد شد.
تاثیر در سیو سایت و ترافیک مشاهده ویدئو: شما در ابتدای کار، یعنی زمانی که یک سایت نوپا دارید قطعا تعداد کاربران زیادی را ندارید که از سایت و ویدئو شما دیدن کنند اما اگر همین ویدئو را با نام و لینک سایت در یوتیوب منتشر کنید چرا که در آنجا قطعا تعداد نفراتی آن را مشاهده میکنند و به سایت شما می رسند و این در سیو سایت شما بسیار تاثیر گذار است.
کاربری ساده و آسان: خب این کاملا واضح که ما دنبال راه حل های ساده ایم. ساده ترین راه برای بارگذاری ویدئو استفاده از کد embed است چون شما فقط یک کد را در هر قسمتی که مایلید قرار میدهید.

دسته بندی کیفی سرعت اینترنت

اگر شما دارای اینترنتی با سرعت بسیار پایین باشید صد درصد نمی توانید یک ویدئو با حجم و کیفیت بالا را ببیند اما در سایت هایی نظیر یوتیوب و آپارات ۴ دسته مختلف کیفی وجود دارد که هر کاربر با هر سرعتی بتواند ویدئو را مشاهده کند.
افزایش فضای هاست سایت: فرض کنید شما سایتی را دارید که تعداد زیادی ویدئو داشته باشد خب همین ویدئو ها در سایت حجم هاست شما بالا می رود و فضای بسیاری را اشغال می کند از طرف دیگر خرید هاست با ظرفیت بالا نیز به هزینه بالایی احتیاج دارد پس یوتیوب و آپارات بسیار راه عالی می باشد.
سخن پایانی اینکه هریک از مدیران سایت با دانستن موارد بالا و به طور کلی خواندن این مقاله به راحتی می تواند بهترین راه را برای بارگذاری ویدئو ها برگزینید.

هاست مناسب وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس