حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرس


حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرس

برای همه کسانی که با وردپرس آشنا هستند و با آن کار میکنند می دانند و یا برایشان پیش آمده است که با مشکل آپلود نشدن تصاویر و فایل ها مواجه شوند و برای حل آن به دنبال راه حل باشند. ما در این مقاله قصد آموزش رفع مشکل آپلود در وردپرس را داریم.
خطاهای زیادی ممکن است در زمان آپلود برای شما رخ بدهد و یا با آن مواجه شده باشید یکی از این خطاها http error است و یا خطای، خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده، دوباره تلاش کنید، را مشاهده کرده باشید و یا خطاهایی با این مضمون که رخ داده است این خطاها از چندین دلیل میتواند باشد و یا از افزونه هایی که نصب کرده اید و یا….
ما در این مقاله ۵ راه حل را مورد آموزش و بررسی قرار می دهیم تا بتوانیم مشکل آپلود را برای همه شما رفع کنیم مطمئنا با این راه حل ها مشکل رفع خواهد شد در صورتی که با این راه حل ها همچنان مشکل پابرجا بود افزونه ها و یا قالب را باید بررسی کرد.

رفع خطا در زمان آپلود

در زمان آپلود تصاویر و فایل ها نکته حایز اهمیت سرعت اینترنت شماست که عمدتاً از سرعت پایین اینترنت این مشکل دیده می شود البته حتی ممکن است کندی هاست نیز دلیل این مشکل باشد بهتر است ابتدا یک تصویر با حجم پایین را آپلود کنید و از سرعت اینترنت خود نیز مطمین شوید و اگر همچنان مشکل داشتید توصیه ما به شما تعویض هاست می باشد.

رفع مشکل mod_ security هاست

اصولا این مشکل زمانی نشان داده میشود که هاستینگ تنظیمات خاصی را اعمال کرده باشد پس برای رفع آن ابتدا باید تنظیمات mod_ security بررسی و آن را تغییر دهید و یا با قرار دادن یک قطعه کد در فایل htaccess مشکل را حل کنید..

<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

رفع مشکل فایل های وردپرس

مشکل بعدی می تواند از فایل های وردپرس باشد که برای رفع آن باید تک تک فایل ها را بررسی کرد ولی این راه مشکل و سخت است برای همین در جهت رفع این مشکل پیشنهاد ما به شما بروز رسانی دستی وردپرس است بطوریکه نسخه آخر وردپرس را دریافت کرده و به صورت دستی وردپرس خود را آپدیت کنید تا مشکل رفع شود.

رفع کش شدن جاوا اسکریپت

گاهی اوقات ممکن است مشکل از فایل های جاوا اسکریپت باشد به گونه ای که فایل های جاوا صفحه آپلود کش شوند در صورت وجود چنین مشکلی من توصیه میکنم تا از طریق فایل منیجر هاست بر روی پوشه Wp_content کلیک کنید و بعد پوشه upload را بزنید و اگر در آنجا پوشه ای به نام js_cache وجود دارد آن را حذف نمایید.

رفع مشکل سطح دسترسی پوشه آپلود

زمانی که چنین مشکلی وجود داشته باشد شما باید به کنترل پنل هاست خود مراجعه کنید و وارد فایل منیجر هاست شوید و بعد از پوشه Wp_content پوشه uploads را بیابید همانطور که مشاهده می کنید یک عدد ۴ رقمی در جلوی این پوشه وجود دارد اگر هر عددی جز ۷۴۴ بود معلوم میشود که مشکل از اینجاست که برای رفع آن کلیک راست کرده و روی change permissions to بزنید و سپس عدد را به ۷۴۴ تغییر دهید و ذخیره نمایید و اگر پوشه های درونی نیز چیزی جز ۷۴۴ بود آنها را نیز به همین صورت تغییر دهید.
این راه حل های رفع مشکلات آپلود فایل و تصاویر بود که هر وردپرس کار باید با آنها آشنا باشد ما این نوید را به شما می دهیم با این قسمت آموزش شما بسیار راحت می توانید مشکل آپلود خود را حل کنید.

 

با تشکر از همراهی شما مبنای وردپرس آماده بررسی و رفع مشکل وردپرس شماست کافیست با ما تماس بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس