پلاگین وردپرس برای نمایش مطالب خوانده نشده


پلاگین وردپرس برای نمایش مطالب خوانده نشده

با سلام خدمت کاربران محترم مبنای وردپرس در خدمت شما هستیم با معرفی افزونه ای که می توانید یک امکان جذاب به وب سایت وردپرسی خودتان اضافه کنید همانطور که در مبنای وردپرس مشاهده کرده اید در این روز ها تغییراتی زیادی شامل حال مبنای وردپرس شده است از جمله اضافه شدن امکانی که به شما مطالبی که نخوانده اید را نمایش می دهد به طوری که با استفاده از کوکی های مرور شما به شما می گوید که کدام یک از مطالب را نخوانده اید و پیشنهاد می کند که آنها را نیز نگاهی بیاندازید . نام این افزونه Unread Posts می باشد . این کار به شما کمک میکند تا کاربران را تشویق به ماندن و گشت و گذا در وب سایت خود کنید و صد البته به کاربران کمک کنید تا بتوانند مطالب شما را به راحتی جستجو و آنها را مطالعه کنند.

نصب و فعال سازی

این افزونه نیز به مانند سایر افزونه ها از دو روش آپلود مستقیم و نصب توسط جستجو از مخزن وردپرس صورت می گیرد . برای استفاده در ابزارک ها کافیست وارد نمایش » ابزارک ها . شوید و ابزارک Unread Posts را به سایدبار خود اضافه کنید و یا با نصب افزونه منویی در تنظیمات خود خواهید داشت که میتوانید از آن منو امکان نمایش برای ادامه مطاب خود را فراهم کنید.

Unread-Posts

 

تصویر بالا نمایش از قسمت ابزارک های این افزونه می باشد. در انتهای همین مطلب میتوانید نمونه ساخته شده با این افزونه را مشاهده کنید.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس