افزونه ویرایشگر پیشرفته در فرم ارسال دیدگاه


افزونه ویرایشگر پیشرفته در فرم ارسال دیدگاه

افزونه TinyMCE Comment Field نام افزونه ای است که امروز قصد معرفی آن در مبنای وردپرس را داریم و کاربرد این افزونه ،  ویرایشگر پیشرفته در فرم ارسال دیدگاه است ، ویرایشگری که با استفاده از آن میتوانید فرم های ارسال دیدگاه در وردپرس را ویرایش کنید. افزونه TinyMCE Comment Field ویرایشگری بسیار پیشرفته در وردپرس میباشد که تمپلت ارسال دیدگاه وردپرس را تجهیز میکند ، این افزونه شما را قادر میسازد تا باکس ارسال دیدگاه را در وردپرس از شکلی کاملا معمولی به ویرایشگرپیشرفته تبدیل کنید. همراه ماباشید با معرفی افزونه ویرایشگر پیشرفته در فرم ارسال دیدگاه در مبنای وردپرس.

نکته ای که در استفاده از این افزونه بسیار حائز اهمیت است این است که برای استفاده از امکانات افزونه باید افزونه titan framework  را نصب کنید.

افزونه ویرایشگر پیشرفته در فرم ارسال دیدگاه

افزونه TinyMCE Comment Field را نصب کنید ( آموزش نصب افزونه در وردپرس ) و سپس در بخش تنظیمات این افزونه میتوانید ویرایشگر آن را فعال و غیر فعال کنید ، نوع و اندازه فونت – رنگ پس زمینه و … را تغییر دهید ، متن را چپ چین و راست چین کنید ، کد های کوتاه را به کار گیرید و…

توجه: این افزونه فقط در حالت تمپلیت پیشفرض وردپرس (روی تابع comment_form) عمل میکنه وافزونه ای است که کاملا فارسی سازی شده میباشد.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس