افزونه ویرایشگر پیشرفته وردپرس TinyMCE Advanced


افزونه ویرایشگر پیشرفته وردپرس TinyMCE Advanced

ادیتور پیشرفته وردپرس دارای قابلیت های بسیار زیادی میباشد اما با استفاده از افزونه ای که امروز در مبنای وردپرس معرفی میکنیم میتوانید این ادیتور را پیشرفته تر کنید ، افزونه ای که امروز در این مقاله وردپرس به شما معرف میکنیم TinyMCE Advanced  نام دارد که با استفاده از آن میتوانید قابلیت ها و ویژگی های بسیاری به ویرایشگر متنی وردپرس در پنل پیشخوان اضافه کنید از جمله این قابلیت ها میتوان به افزودن دکمه های Underline و Justify به ویرایشگر متنی وردپرس میباشد. همراه مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه TinyMCE Advanced .

افزونه ویرایشگر پیشرفته وردپرس TinyMCE Advanced

با استفاده از این افزونه میتوانید یک ویرایشگر حرفه ای به بخش ویرایش مطلب و افزودن مطلب خود اضافه کنید. همچنین متوانید  CSS را از طریق گذاشتن کلاس بنویسید . افزونه TinyMCE Advanced  دارای قابلیت های بسیاری میباشد از جمله :

  • پشتیبانی از ساخت و ویرایش جداول
  • گزینه های متنوع برای مدیریت تصاویر داخل پست
  • ویرایش inline سی اس اس ها
  • پشتیبانی از تگ های خاص XHTML
  • جستجو و جایگزین کردن ویرایشگر کنونی

بیشتر مدیران سایت های وردپرسی سعی میکنند که امکاناتی از جمله ساخت جدول ، ساخت ، جای گذاری کد در متن ، قرار دادن پیوند های داخلی متن ، پایین نویسی و بالا نویسی یا اماکاناتی دیگر را به ویرایشگر وردپرسی خود اضافه کنند ، چرا در نوشتار متن این امکانات کاربرد های بسیار فراوانی دارد و حیاطی میباشد افزونه TinyMCE Advanced  یک افزونه کاملا کاربردی میباشد که میتواند این امکانات را برای شما فراهم آورد.

امیدوارم از این مقاله وردپرسی نهایت استفاده را برده باشید .

با تشکر از همراهی شما شاد باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *