اهمیت لینک بیلدینگ در سئو وب سایت


اهمیت لینک بیلدینگ در سئو وب سایت

اگر شما هم به تازگی نام بحثی جدید به اسم لینک بیلدینگ ( ساخت لینک ) را شنیده اید و یا از قبل در این زمینه برای ساخت لینک فعالیت داشته اید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید ، چراکه امروز برای شما اطلاعاتی جدیدتر در زمینه لینک بیلدینگ و اهمیت آن در سئو وب سایت آماده کرده ایم  .

امروزه در زمینه وب ، یکی از مهمترین بحث ها ، لینک بیلدینگ با کیفیت و با ارزش برای وب سایت است و میتواند کمک بزرگی به شرکت ها و یا تجارت هایی بکند که در دنیای وب فعالیت دارند و محصولات خودشان را به فروش میرسانند .

در ادامه مقاله با ما باشید تا بدانیم که چطور میتوانیم با یک لینک بیلدینگ درست ، در کوتاه ترین زمان به بهترین نتیجه مورد نظر برسیم .

لینک بیلدینگ چیست ؟

زمانی که  وب سایتی به وب سایت شما در صفحات خودش لینک یا بک لینک بدهد به اصلاح شما هایپرلینک دریافت کرده اید ، هایپر لینک معمولا با نام لینک و بک لینک شناخته میشوند . موتور های جست و جو در تک تک صفحات لینک ها را بررسی میکنند و به عبارتی تمامی لینک ها را زیر نظر دارند .

شما میتوانید با خرید بک لینک دائمی ، همین الان لینک بیلدینگ وب سایت خودتان را شروع کنید ! 

متخصصان سئو یکی از سخت ترین بخش های سئو را ، لینک بیلدینگ میدانند ، البته باید بدانیم که لینک بیلدینگ دارای روش های بسیار متعددی میباشد که سختی و آسانی آنها متفاوت است مثل خرید بک لینک انبوه ! .

 


حتما بخوانید : خرید پکیج بک لینک دائمی


موتور های جست و جو چگونه به لینک ها نگاه میکنند ؟

موتور های جست و جو چگونه به لینک ها نگاه میکنند ؟

موتور های جست و جو از لینک شما برای دو کار استفاده میکنند :

۱ – برای ایندکس کردن صفحات و سایت های جدید

۲ – رتبه دهی و تصمیم گیری درباره آن

زمانی که موتور جست جو صفحه شما را ایندکس میکند ، میتواند با هوش مصنوعی خود محتوای صفحه را از نظر کیفیت ارزیابی کند و تصمیم بگیرد که چه رتبه ای برای کلمه کلیدی مرتبط در نظر بگیرد . کیفیت مطلب تنها مد نظر موتور جست و جو نیست ، بلکه تعداد بک لینک هایی که به سایت اشاره دارند و کیفیت لینک ها برای آن اهمیت دارند همین موضوعات هستند که اهمیت لینک بیلدینگ در سئو وب سایت را چندین برابر از قبل کرده اند  .

توجه داشته باشید که خرید بک لینک دائمی میتوانند کمک بزرگی برای ارتقا رتبه سایت شما در نتایج گوگل باشند ! 

یکی از علت های موفقیت گوگل در زمینه موتور جست وجو همین لینک هایی هستند که در صفحات به سایت های دیگر داده میشوند .
در گذشته قابلیت PageRank که هم اکنون منسوخ شده است ، به گوگل اجازه میداد تا برحسب کیفیت و تعداد لینک ها به وب سایت رتبه بدهد .

در گذشته قابلیت پیج رنک برای وب سایت ها بسیار موثر بود ، چراکه به وب سایت هایی امکان بالا آمدن را میداد که مطالب مفید و اختصاصی ارائه کنند . اما طولی نکشید که افراد مختلف با روش های جدید نسبت به دور زدن پیج رنک اقدام کردند و این باعث شد گوگل به فکر تغییر الگوریتم های خود و آپدیت منظم آنها بشود .

یک نکته ی مهم : شما باید به اندازه ی میزان مطالب سایتتان بک لینک بگیرید. یعنی یک نسبتی بین تعداد مطالب سایتتان با تعداد بک لینک های ساخته شده برای سایتتان ، برقرار کنید.

به عنوان مثال : اگر سایتی ۱۰ تا مطلب دارد ، ۱۰۰۰ تا لینک برای این سایت نسازید چون غیر طبیعی است و گوگل سریع متوجه آن شده و سایت شما را پنالتی خواهد کرد.


 بک لینک edu و بک لینک Gov

 

بک لینک edu

 

اما هم اکنون یکی از روش های ساخت لینک و لینک بیلدینگ ،خرید بک لینک برای وب سایت شماست ! خرید بک لینک هایی مثل بک لینک edu و یا بک لینک Gov به شما کمک میکند ارزش وب سایت خود را در رتبه بندی گوگل ، با کلمه کلیدی متناسب بالا ببرید و تجارت خودتان را گسترش دهید .

 

بک لینک edu و بک لینک Gov بسیار بک لینک های با ارزشی هستند و گرفتن لینک از این نوع سایت ها تاثیر بسیار بیشتر نسبت به دیگر بک لینک ها می گذارد.

 

 تغییرات گوگل باعث شد برخی از روش هایی که قبلا توسط گوگل تاثیر گذار در لینک بیلدینگ اعلام شده بود ، از بین برود .

 


 

در مقالات بعد با ما باشید تا به موضوعاتی مثل :

تاثیر لینک بیلدینگ در تجارت

ارسال بازدید و ترافیک از لینک بیلدینگ

چگونه از لینک بیلدینگ سود حاصل کنیم

آموزش لینک های Nofollow

عوامل موثر در رتبه بندی وب سایت

بپردازیم.

 

توجه : این یک رپورتاژ آگهی می باشد . برای ثبت رپورتاژ اینجا کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس