تشکر از ارسال کننده نظر با ارسال ایمیل وردپرس


تشکر از ارسال کننده نظر با ارسال ایمیل وردپرس

زمانی که شما در مطلبی با نظر کاربر خود مواجه می شوید این بدان معنی است که کاربران از مطلب شما راضی بوده و پست توانسته نظر آنها را به خود جلب کند پیشنهاد ما به شما این است که بعد از دریافت نظر یک ایمیل تشکر برای کاربران خود ارسال کنید این بسیار خوش آیند و رضایت بخش است. شما این کار را می توانید با استفاده از یک افزونه انجام دهید و زمان زیادی را صرف انجام این کار نکنید.

ارسال ایمیل تشکر به نظر دهندگان در وردپرس

افزونه thank me later این کار را به راحتی در سایت شما انجام می دهد تنها کافی است این پلاگین را بر روی سایت خود نصب و فعال سازی نمایید سپس در قسمت ادمین وردپرس بر روی آیتم thank me later کلیک کنید.

با کلیک بر روی این آیتم وارد صفحه تنظیمات افزونه خواهید شد.در این صفحه بر روی لینک complete install کلیک کنید تا نصب افزونه کامل شود.

در صفحه جدید بر روی enable email open tracking کلیک نمایید.

بعد از انجام مراحل به صفحه قبل باز می گردیم تا متن پیام را ویرایش کنیم در این صفحه تمام تنظیمات مربوط را می توانید مشاهده کنید.


From name: نام سایت وردپرسی خود را در اینجا وارد کنید.
From email: در اینجا ایمیلی را که می خواهید پیام تشکر را ارسال کنید وارد نمایید.
Subject: موضوع ایمیل را وارد کنید.
Message: محتوای ایمیل خود را در این بخش بنویسید.
در داخل این کادر شورت کدهای زیادی استفاده شده است و همچنین در سمت چپ پیش نمایشی از ایمیل تشکر دیده می شود و اگر می خواهید لیست شورت کد ها را مشاهده فرمایید بر روی show shortcode list کلیک کنید و از هر یک از آنها در متن پیام خود استفاده کنید.


بعد مشخص کنید ایمیل در چه زمانی و به چه تعداد ارسال شود، در بخش targeting مشخص می کنید ایمیل برای چه تگ ها و دسته ای ارسال شود و در انتها تغییرات انجام شده را ذخیره کنید.

توجه داشته باشید شما می توانید برای هر دسته پیام جداگانه ای را با تنظیمات دیگر ایجاد کنید.
برای مشاهده وضعیت ارسال ایمیل ها از صفحه stats می توانید تعداد ایمیل های ارسال شده و ایمیل های باز شده در ۳۰ روز را مشاهده کنید.

 

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس