متنی برای تایپ و یا پروژه ای برای انجام دارید؟


متنی برای تایپ و یا پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه تمام دانشجویان و حتی دانش‌آموزان با پروژه‌هایی مثل تایپ فارسی و انگلیسی، تهیه پاورپوینت، انجام تحقیق، نوشتن مقاله و گزارش کار و کارآموزی و… سر وکار دارند اما بنا به دلایلی مثل کمبود وقت، نبود مهارت و تخصص کافی در امر تحقیق و ترجمه و … باعث می‌شود که این طیف از دانشجویان و دانش‌آموزان پروژه‌های خود را برون‌سپاری کنند.
انجام پروژه دانشجویی و دانش‌آموزی بدون در نظر گرفتن اصول اخلاقی باعث شده که دانشجویان هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ کیفیت انجام کار، گاهاً متضرر شوند. از این رو فروشگاه فایل مراد با سرلوحه قرار دادن اصول اخلاقی و انجام کار با کیفیت بالا، توانسته است اعتماد جمع کثیری از دانشجویان و دانش‌آموزان را جلب کند. از جمله این اصول اخلاقی برخورد مناسب و حفظ امانت دانشجویان و دانش‌آموزان، نظارت دقیق و منصفانه در انجام پروژه، قیمت‌گذاری بسیار منصفانه پروژه‌ها (مقایسه کنید!) و همچنین تحویل به موقع و بسیار با کیفیت پروژه‌ها می‌باشد.

خدمات فروشگاه فایل مراد
خدمات این فروشگاه شامل: تایپ به زبان‌های فارسی و انگلیسی و عربی، تایپ فرمول، تایپ از روی فایل صوتی و تصویری، تهیه پاورپوینت، ترجمه فارسی به انگلیسی، نمودارکشی در اکسل، نوشتن گزارش‌کار و کارآموزی، ویراستاری مقاله‌ها و پروژه‌ها، ثبت اختراع، ثبت شرکت و … در همه‌ی رشته‌ها می‌باشد.
همچنین در فروشگاه فایل مراد تحقیق‌ها، گزارشکارها، پاورپوینت‌ها، پروژه‌ها و فایل‌های آموزشی بسیاری با موضوعات گوناگون و در اغلب رشته‌ها وجود دارد که می‌توانید بسته به نیاز خود آن‌ها را تهیه و استفاده کنید.
آدرس وبسایت:
http://moraddl.ir

 

 

 

توجه : این یک رپورتاژ آگهی می باشد . برای ثبت رپورتاژ اینجا کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *