افزونه Sucuri Scanner برای اسکن امنیتی و برقراری امنیت وردپرس


افزونه Sucuri Scanner برای اسکن امنیتی و برقراری امنیت وردپرس

امنیت یکی از مهم ترین مسائل روز دنیاست چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی امنیت در همه جا حرف اول را می زند ولی در دنیای مجازی پیچیده تر است و باید بیشتر به آن توجه کرد. زمانی که شما تصمیم به داشتن وب سایت می گیرید علاوه بر ظاهر و طراحی آن باید به امنیت آن نیز فکر کنید و از ایمنی آن غافل نشوید.
یکی از قدرتمند ترین افزونه های امنیتی در وردپرس wordfence security می باشد ولی امروز یکی دیگر از این افزونه ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

برقراری امنیت در وردپرس با sucuri scanner

این افزونه دارای ابزارهای امنیتی فوق العاده می باشد که عبارتند از نظارت یا مانیتورینگ، تشخیص نرم افزار های مخرب،ممیزی ورود به سیستم و سخت شدن امنیت می باشد.
مانند تمام افزونه ها این افزونه را یافته سپس نصب و فعالسازی کنید بعد از فعال کردن آن پیغامی جهت ساخت و دریافت api key دریافت می کنید که در ابتدای پیشخوان نمایان شده استgenerate-API-key-mabnawp

با کلیک بر روی generate api key می توان به مرجع وصل و آن را فعال کنید تا امکان برقراری امنیت در وردپرس فراهم شود.

proceed-mabnawp
پاپ آپی برای شما باز میشود که شامل اطلاعات ایمیل و دی ان اس های سایت شماست در اینجا بر روی دکمه proceed کلیک تا عملیات فعال سازی شروع شود.
همانگونه که می توانید مشاهده کنید این افزونه به تمامی بخش ها سرک می کشد و برقراری امنیت را به طور کامل به عهده می گیرد.

قسمت داشبورد افزونه شامل تمام اتفاقات و ارورهاست.
با این افزونه می توانید تمام سایت را اسکن کنید و ارورها را رفع نمایید. قسمت بعدی firewall افزونه است این بخش نقش محافظت از سایت را دارد.
بخش بعدی افزونه مختص بروزرسانی ها و سطح دسترسی هاست که می توانید آن را فعال و یا غیر فعال کنید. در بخش دیگر تعداد کلید های امنیتی موجود است که می توان از آن استفاده کرد فقط برای استفاده از آنها باید اطلاعات کافی داشته باشید.
بخش آخر نیز ورود ها را به همراه اطلاعات دقیق و کامل مانند نام کاربری، تاریخ ورود و شماره آی پی و… می باشد را نشان خواهد داد.
در بخش تنظیمات افزونه تب های مختلفی وجود دارد که شما می توانید تمامی موارد را در این بخش تنظیم کنید در قسمت site info نیز به تمامی اطلاعات مربوط به سایت دسترسی دارید و می توانید از کل سایت باخبر شوید.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس