معرفی افزونه های فروشگاه ساز وردپرس


معرفی افزونه های فروشگاه ساز وردپرس

خوشبختانه امروزه و در حال حاضر دیده می شود که بسیاری از افراد به اهمیت کسب و کار آنلاین دست یافته اند و در صدد ایجاد فروشگاه های اینترنتی برای شغل خود در سطح اینترنت هستند و روز به روز به تعداد این افراد و فروشگاه های اینترنتی افزوده می شود. قدرت و امکانات و ویژگی ها و ابزارهای وردپرس در ساخت انواع وب سایت ها بسیار مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته اند و هر بار نتیجه مثبت به دست آمده. یکی از این آزمایش ها در زمینه ایجاد کسب و کار آنلاین وجود فروشگاه اینترنتی می باشد که خوشبختانه بسیار رضایت بخش بوده و نیاز های افراد را رفع کرده است.

هسته اصلی وردپرس فاقد امکانات لازم برای ایجاد فروشگاه اینترنتی است ولی دارای قابلیت بسیار خوب و مهم به نام افزونه است که بسیاری از کمبود ها و مشکلات وردپرس را به راحتی حل کرده و می کند. تا به امروز افزونه های بسیاری برای ایجاد فروشگاه اینترنتی و تبدیل وردپرس به یک کسب و کار و فروشگاه آنلاین ارائه شده است. ما در این مقاله می خواهیم این افزونه ها را به شما معرفی و در اختیار شما قرار دهیم.

۵ افزونه برتر برای ساخت فروشگاه اینترنتی

۱_ افزونه فروشگاه ساز woocommerce

این افزونه یکی از افزونه های سرشناس برای ایجاد فروشگاه اینترنتی در سایت های وردپرسی می باشد که کاربران زیادی دارد و بیشتر این کاربران ایرانی هستند ای افزونه بسیار ساده می باشد هم برای مشتریان و هم برای فروشگاه و مخاطبانی که با آن سر کار دارند.
قابلیت های woocommerce: کنترل دقیق روی موجودی، سیستم تخفیف قدرتمند، مدیریت سفارشات، گزارش فروش، فروش محصولات، محیط کاربری مشتریان، کنترل حمل و نقل و مالیات، امکان قیمت گذاری و… می باشد.

دانلود WooCommerce

۲_ افزونه فروشگاه ساز Wp e _ commerce

این افزونه جز اولین افزونه های ساخت و ایجاد فروشگاه در سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که با قابلیت ها و توانایی های فروشگاه ساز عرضه شده است. این افزونه به صورت رایگان منتشر و در اختیار کاربران قرار گرفته است و یک انتخاب مناسب برای ایجاد فروشگاه اینترنتی می باشد.
قابلیت های wp e_commerce: سیستم کوپن و تخفیف، حمله و نقل رایگان،ابزارک های متنوع، سیستم پرداخت، هماهنگی سیستم های فروشگاه ساز و…

دانلود WP e-Commerce

۳_ افزونه فروشگاه ساز jigoshop

یکی دیگر از افزونه های ایجاد فروشگاه اینترنتی این افزونه می باشد که کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است نکته مهم این افزونه این است که دارای منبع بزرگی از افزونه ها و قالب های رایگان و پولی است.
قابلیت های jigoshop: ارائه گزارشات دقیق، ابزارک ها و کدهای کوتاه، پرداخت تک صفحه ای، مدیریت موجودی کالا ها، درون ریزی یا برون بری محصولات، نمایش محصولات مرتبط و…

دانلود Jigoshop

۴_ افزونه فروشگاه ساز MarketPress

این افزونه بیش از نیم میلیون بار نصب و فعالسازی شده است و همین امر نشانه محبوبیت و قدرتمندی این افزونه است و از طرف دیگر نشانه اعتماد و اطمینان می باشد که به راحتی نصب شده و کارایی آن بسیار ساده می باشد.
قابلیت های MarketPress : هماهنگی بین برگه ها و پست ها و مطالب سفارشی، محیط کاربری مشتریان، فروش محصولات دانلودی، اطلاعات فروش، نرخ مالیات، نظارت بر موجودی انبار و…

دانلود MarketPress

۵_ افزونه فروشگاه ساز easy digital downloads

اگر شما دارای فروشگاه اینترنتی برای فروش کالاهای دانلودی و مجازی می باشد بهتر است از این افزونه استفاده کنید شما با این پلاگین به راحتی می توانید اقلامی چون کارت شارژ، جزوات و کتاب های الکترونیکی و مقالات و… را به فروش برسانید. همچنین برای این پلاگین بیش از ۲۰۰ افزونه جانبی ساخته شده است که قابلیت های بیشتری را به آن اضافه کرده است.
قابلیت های easy digital downloads: کدهای تخفیف، گزارش فروش، تاریخچه خرید کاربران، ذخیره مشخصات دانلود، درگاه پرداخت و…

دانلود EDD

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس