آموزش نحوه ستاره دار کردن مطالب وردپرس


آموزش نحوه ستاره دار کردن مطالب وردپرس

با سلام. امروز با آموزش ستاره دار کردن مطالب سایت وردپرس در گوگل با افزونه rich snippets

دوست دارید بدانید که چگونه می توانید مطالب را در گوگل ستاره دار کنید؟ پس با ما همراه باشید.
تا حالا شده که در گوگل به دنبال مطالب و پست خاصی باشید و متوجه مطالبی شوید که دارای ستاره هستند در واقع مطالب ستاره دار را در سطح گوگل مشاهده کنید امروز با این آموزش در خدمت شما هستیم و می خواهیم به شما یاد دهیم که چگونه مطالب سایت خود را ستاره دار کنید و در واقع از ۵ ستاره به محتوای خود امتیاز دهید و سپس در نتایج گوگل آنها را به صورت ستاره دار ببینید. نکته مهم و حتی اشتباهی که بسیاری از کاربران با آن مواجه اند این است که باید بدانیم ستاره دار کردن محتوا هیچ تاثیر مستقیمی بر سئو و بهینه سازی سایت شما ندارد. پس سوال اینجاست که چرا باید محتوای سایت خود را ستاره دار کرد؟ در نظر بگیرید که شما در گوگل به دنبال یک مطلب خاص هستید بعد از سرچ کردن شما با تعداد زیادی محتوا مواجه می شوید که در کنار تعدادی از آنها ستاره مشاهده می کنید همین امر اعتماد و توجه شما را جلب می کند و ناخودآگاه شما را به سمت خود می کشاند و همین ستاره ها منجر به ترافیک و جذب کاربران بیشتر می شود پس چنین شانسی را از سایت خود نگیرید چرا که داشتن کاربران جدید با تعداد زیاد در بهینه سازی سایت شما تاثیر مثبت دارد.

ستاره دار کردن مطالب با افزونه rich snippets

ستاره دار کردن مطالب با استفاده از این افزونه گاری بسیار آسان و راحتی می باشد برای دسترسی به این افزونه فقط کافی است مانند همه افزونه ها آن را پیدا کرده و سپس نصب و فعال سازی کنید که راحتترین کار نصب این است که از قسمت افزونه ها در پیشخوان وردپرس بر روی افزودن افزونه کلیک کرده و در قسمت جستجو عبارت rich snippets را جستجو کنید و به راحتی آن را نصب نمایید.
بعد از اتمام نصب در پیشخوان وردپرس به قسمت نوشته ها، افزودن نوشته بروید و مطلب جدیدی را ایجاد کنید بعد صفحه نوشته خود را اسکرول کنید و به پایین بروید در آنجا مشاهده خواهید کرد که یک باکس به این قسمت افزوده شده است.
از قسمت رتبه می توانید به محتوا خود از ۵ ستاره امتیاز دهید نکته مهم اینجاست که شما باید سعی کنید در امتیاز دهی صادق باشید مثلا اگر نوشته ای ارزش ۴ ستاره را دارد همان ۴ ستاره را به آن دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس