افزایش سرعت سایت وردپرس با افزونه Speed Up


افزایش سرعت سایت وردپرس با افزونه Speed Up

افزایش سرعت سایت – افزایش سرعت سایت وردپرس با افزونه Speed Up – پلاگین Speed Up – افزونه سرعت سایت با افزونه Speed Up سرعت سایت وردپرسی خود را افزایش دهید .

سرعت سایت یکی از دغدغه های مدیران وب سایت هاست چرا که دارای اهمیت بسیاری هم برای موتور های جستجو است و هم برای کاربران و تاثیر مستقیم و مثبتب بر روند افزایش ترافیک و رشد سایت دارد به همین خاطر باارزش و با اهمیت تلقی می شود. ما در این مقاله یک افزونه را برای افزایش سرعت سایت در اختیار شما قرار می دهیم که می توان تا مقدار زیادی سرعت سایت خود را بهبود بخشید.

افزونه Speed Up یک راه مناسب برای افزایش سرعت سایت

Speed Upیک افزونه تجاری وردپرس است که با استفاده از آن میتوانید سرعت وب سایت وردپرسی خود را به صورت قابل توجه افزایش دهید . Speed Up با فشرده سازی تصاویر ، فایل های اصلی ، فیال های css و جاوا در بهینه سازی وب سایت از جمله سرعت آن تاثیر بالایی دارد . شما میتوانید با استفاده از افزونه فوق امتیاز خود را در سایت های چون gtmetrix و Pingdom و … افزایش دهید .

افزایش سرعت سایت وردپرس با افزونه Speed Up

قابلیت های افزونه افزایش سرعت سایت

  • افزایش زیاد سرعت سایت
  • فشرده سازی فایل های CSS و جاوا
  • قابلیت فشرده سازی تصاویر وب سایت
  • فراخوانی کتابخانه ها از وردپرس
  • کوچک سازی HTML
  • قابلیت کم کردن تعداد درخواست ها از سرور
  • قابلیت لینک دهی برخی لینک ها به صورت  CDN (شبکه تحویل سریح محتوا )
  • و…

یکی از افزونه هایی که میتوان با آن سرعت سایت را افزایش داد این افزونه است که به راحتی نصب و فعالسازی شده و سرعت سایت را به حد زیادی افزایش می دهد و میتواند برای شما و کاربران شما رضایت بخش باشد. توجه داشته باشید اگر سایت خود را از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و کاربر پسند کنید ولی کاربر در عرض چند ثانیه نتواند سایت شما را ببیند شما از هدف و موفقیت خود دور خواهید شد.

توجه داشته باشید یکی از عوامل مهم در دیده شدن و سئو و بهینه سازی سایت وجود سرعت بارگذاری بالای سایت شما می باشد یعنی زمانی که کاربر وارد یکی از صفحات شما می شود، صفحه به سرعت بارگیری شده و نمایش داده شود و زمان زیادی را از کاربر نگیرد چرا که کاربر مایل است خیلی سریع و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسد و در صورت طولانی شدن زمان بارگیری ضفحه حتما سایت شما را ترک خواهد کرد و یک سایت دیگر را برای هدف خود انتخاب خواهد کرد. پس سرعت یک عامل موثر در هر سایتی است.

با تشکر از همراهی شما شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس