افزونه ایجاد محصولات ویژه در ووکامرس


افزونه ایجاد محصولات ویژه در ووکامرس

همیشه در فروشگاه ها محصولات ویژه وجود دارد و همین عنوان ویژه بودن منجر به جذب مشتری می شود چرا که مشتری را ترغیب می کند تا این محصولات را ببیند و در نهایت خرید کند و در فروشگاه اینترنتی ووکامرسی نیز همین محصولات ویژه موجب جلب نظر مشتریان خواهد شد چرا که با انجام این کار می توانید محصولات ویژه را با قیمت کمتر و به تعداد زیاد به فروش برسانید.
در این مقاله با استفاده از یک افزونه که wp woocommerce featured product by category نام دارد و به معنی ایجاد محصولات ویژه با کمک دسته ها در وردپرس است با افتخار در خدمت شما هستیم.
این افزونه یکی از قدرتمندترین افزونه ها برای ایجاد محصولات ویژه در ووکامرس است که در مخزن وردپرس وجود دارد و تا کنون ۱۰۰۰ بار نصب و فعالسازی شده است و می توان به آن اعتماد کرد.

شروع به کار با افزونه

برای شروع این افزونه را نصب و فعالسازی کنید بعد از این کار دیگر لازم نیز پیکربندی تنظیمات را انجام دهید و تنها کافی است از شورت کدهای استفاده کنید
به کد زیر دقت کنید

[featured_product_categories cats=”CATEGORY_ID” per_cat=”۶″ columns=”۳″]

به جای عبارت category _id ای دی دسته مورد نظر خود را قرار دهید. برای به دست آوردن ای دی دسته وارد دسته شده و در نوار آدرس مقدار روبروی Id را کپی کنید و در جای مناسب استفاده کنید و در شورت کد بالا قرار دهید. در انتها به صفحه محصولات رفته و نتایج را مشاهده فرمایید.


شما با استفاده از این افزونه وشورت کد توانستید محصولات ویژه را در ووکامرس نمایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس