برخی از روش های موفقیت در تجارت اینترنتی


برخی از روش های موفقیت در تجارت اینترنتی

با عرض سلام و روز خوش خدمت کاربران همیشگی مبنای وردپرس، با آموزشی دیگر در ارتباط با وردپرس در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.
همه ی ما همواره در هر کار و فعالیتی همان اندازه که به موفقیت و پیروزی نزدیک هستیم به همان میزان هم به شکست و عدم موفقیت نزدیک می شویم. این موضوع در وردپرس هم صدق می کند. با این حال اگر شما یک کسب و کار اینترنتی برای خود فراهم کرده باشید میزان ریسکی که در این سبک کار ها وجود دارد بسیار بالاتر از سایر شغل های دیگر است و حال اینکه چطور می توانیم میزان این خطرات را تا کمترین حد ممکن پایین بیاوریم تا بتوانیم به موفقیت و پیروزی در زمینه کسب و کار اینترنتی خود دست پیدا کنیم. لازمه ی این موفقیت داشتن اطلاعات مفید و کاربردی می باشد. در واقع می توان این طور مطرح کرد که مهم ترین بخش ، پرداختن به همین اطلاعات به روز و تحقیق و مطالعه در مورد آن می باشد.

نحوه ی موفقیت در کسب و کار های اینترنتی

جلسه سوم آموزش طراحی سایت با وردپرس – فروشگاه

ما با بررسی گفته های افراد بزرگ و موفقی که در زمینه ی کسب و کارهای اینترنتی در وردپرس به موفقیت و مدارج بالایی رسیده اند نتایجی به دست آوردیم که حال این نتایج مهم را به ۵ فرمول اساسی تبدیل کرده ایم و برای رسیدن شما به مدارج بالاتر آن ها را در اختیار شما قرار می دهیم. در واقع می توان این طور گفت که این ۵ فرمول هر کدام به صورت مجزا به صورت یک قانون است که اگر آن ها را مورد توجه قرار دهید و سر لوحه ی کار خود کنید به طور قطع و یقین به نتایج بسیار مطلوبی خواهید رسید و میزان ریسک و عدم موفقیت در کار خود را به پایین ترین درجه ی ممکن می رسانید.

۱- آرامش

برای رسیدن به پیروزی اولین قدمی که شما باید بردارید آرامش می باشد. هنگامی که برای نخستین بار آقای ” silicon valler ” به عنوان یک نیروی جدید در شرکت ” BMW ” استخدام و مشغول به کار شد تا مدت ها به صورت رایگان کار می کرد و هیچ گونه حقوقی از این شرکت دریافت نمی نمود. چون در آن زمان این شرکت هیچ گونه سرمایه گذاری نداشت و به همین علت نمی توانست به عنوان دست مزد به کارکنان خود پول نقد بپردازد. باید بدانید که هر کسب و کاری تا بخواهد به رونق برسد مشکلات بسیاری در سر راهش وجود دارد و یا به اصطلاح عامیانه بالا و پایین زیاد دارد. ممکن است روزی با شکست مواجه شوید ولی با پشت کار و تلاش خود در روزهای بعد به پیروزی های بزرگی دست پیدا کنید. تنها موردی که شما باید در هنگام راه اندازی کسب و کار اینترنتی به آن توجه نمایید حفظ آرامش و ادمه دادن به فعالیت خود در هر شرایطی است.

٢- دریافت وام های درست

برخی از افراد وجود دارند که برای راه اندازی کسب و کار خود در ابتدا برای امور مختلف وام های متفاوتی را بی حساب و کتاب دریافت می کنند که برخی از این وام ها باز پرداخت های بسیار سنگینی دارند. به همین دلیل در هنگام باز پرداخت وام و پرداخت اقساط خود با مشکلات بسیاری مواجه می شوند و قادر نیستند طبق برنامه ریزی خود و در زمان مشخصی اقساط وام خود را بپردازند. این افراد به دلیل اینکه از بانک های متععدی وام دریافت کرده اند حال که هنگام سر رسید اقساط شده است برایشان بسیار سخت و دشوار است که اقساط آن را پرداخت نمایند. همین موضوع هم باعث می شود که موفقیت خود در کسب و کار اینترنتی که راه انداخته اند را به سادگی از دست بدهند.

٣- داشتن سرمایه گذار برای شروع

بسیاری از افراد بر این باورند که باید به تنهایی از پس مخارج کسب و کار و شرکت خود بر آیند اما این طرز تفکر بسیار غلط می باشد. اگر فکر می کنید که خودتان سرمایه کافی برای شروع کار را ندارید انتخاب یک سرمایه گذار خوب بهترین راه است . در این صورت شما می توانید بسیار راحت تر کار خود را شروع کنید و پس از راه اندازی کار برای سرمایه گذار خود سودی را در نظر بگیرید.

۴- گرفتن راهنمایی از مشاورین با تجربه

برای اینکه در راه اندازی کسب و کار اینترنتی به مشکل برنخورده و به موفقیت دست پیدا کنید حتما باید به سراغ مشاوران با تجربه بروید و از آن ها کمک های بسیار خوبی دریافت کنید. اطلاعاتی که مشاوران در این زمینه به شما می دهند و نکات مفید و کلیدی که برایتان بازگو می کنند می تواند در موفقیت شما نقش به سزایی داشته باشد و هم چنین کمک شایانی به شما کند.

۵- داشتن ایده های جدید و نو

در حال حاضر در حوزه ی فروش محصولات اینترنتی و هم چنین بخش خدمات ایده های بسیار متفاوت و خوبی وجود دارد که توسط افراد مختلف در کسب و کارهایشان ارائه شده است. این موضوع کار شما را کمی سخت می کند، چون شما برای کسب موفقیت باید در بین این همه ایده ی جدید؛ یک ایده ی بسیار خوب و نوین ز خود ارائه دهید که این ایده ها بتواند مشتریان زیادی را جذب خود کند و به کسب و کار شما رونق ببخشد و هم چنین زمینه ساز موفقیت شما در این کار باشد.
در واقع این فرمول جزو مهم ترین موارد بنیادینی است که در همان قدم اول باعث موفقیت شما می شود. در همان ابتدای کار شما باید در مورد این موضوع فکر کنید و حتی ممکن است برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب لازم باشد که ماه ها مطالعه و تحقیق انجام دهید.
امیدواریم که با استفاده از ۵ فرمولی که در بالا ذکر شد بتوانید در مسیر درستی قرار گرفته و برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار خود تمام تلاش خود را به کار بگیرید.

با تشکر از همراهی شما- شادباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس