کپن تخفیف ووکامرس به شرط اشتراک گذاری محصول


کپن تخفیف ووکامرس به شرط اشتراک گذاری محصول

افزونه Social Share Discount Coupon به شما کمک خواهد کرد این امکان را به کاربران فروشگاه خود بدهید که با به اشتراک گذاری مطالب و محصول شما کد تخفیفی دریافت کند این کار باعث می شود که محصولات شما دو چندان به اشتراک گذاشته شود و کاربران تشویق به این شوند که محصولات را در بین دوستان و آشنایان خویش به اشتراک بگذارند.

نصب و فعال سازی

نصب و فعال سازی این افزونه نیز به مانند دیگر افزونه ها می باشد پس از منوی WSSDC Settings Page  به پیشخوان اضافه خواهد شد در این قسمت شما می توانید افزونه را تنظیم کنید ، که در کدامین صفحه و به چه میزان از تخفیف بعد از اشتراک گذاری محصول شما کاربر بهره مند شود .

 

  • Enable Facebook Sharing: فعال سازی امکان ارائه تخفیف با اشتراک گذاری محصول در فیسبوک
  • Facebook Description: متن مورد نظر برای اشتراک گذاری در تایم‌لاین فیسبوک
  • Enable Twitter Sharing: فعال سازی امکان ارائه تخفیف با اشتراک گذاری محصول در توییتر
  • Twitter Description: متن مورد نظر برای اشتراک گذاری در تایم‌لاین توییتر
  • Coupon Amount: میزان تخفیف محصول به شرط اشتراک گذاری در شبکه‌ها اجتماعی، امکان تخفیف هم می‌تواند به صورت مبلغ باشد و هم به صورت درصدی حال اگر مایل هستید تا به صورت درصدی ارائه شود تیک گزینه Coupon Amount is in % ? را فعال کنید اما در غیر اینصورت در صورت تمایل به صورت مبلغ از آن صرف نظر کرده و مبلغ مورد نظر برای تخفیف در سبد خرید را انتخاب کنید.
  • Enable Coupon on: از این بخش می‌توانید تعیین کنید تا کد تخفیف چه زمانی به کاربر ارائه شود. در صورت انتخاب گزینه Cart page کد تخفیف به محض اشتراک گذاری در شبکه اجتماعی مورد نظر ارائه خواهد شد، اما در صورت انتخاب گزینه Thank you page پس از اینکه کاربر اشتراک گذاری را انجام داد یک پیغام تشکر به وی نمایش داده شده و سپس کد تخفیف نمایان می‌گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس