بررسی فعالیت کاربران وردپرس با افزونه Simple History


بررسی فعالیت کاربران وردپرس با افزونه Simple History

امروز قصد داریم یک افزونه در رابطه با بررسی فعالیت کاربران در وردپرس معرفی کنیم ، با استفاده از افزونه Simple History میتوانید فعالیت کاربران سایت خود را مدیریت کنید به صورتی بتوانید مدیریت آنها را در پیشخوان سایت وردپرسی خود جای دهید. افزونه Simple History افزونه ای است که در میان وبمستران وردپرسی بسیار محبوب و معروف میباشد و دلیل ثابت کننده ی این افزونه ۴۰۰۰۰ هزار نصب فعال آن در مخزن وردپرس میباشد.

 

 افزونه Simple History بررسی فعالیت کاربران وردپرس

در ابتدا این افزونه یعنی افزونه Simple History را نصب کنید (آموزش نصب و فعال سازی افزونه وردپرس) ، زمانی که افزونه را نصب و فعال کردید در قسمت مدیریت سایت وردپرسی (پیشخوان) به بخش تنظیمات بروید و روی Simple History کلیک کنید.

بررسی فعالیت کاربران وردپرس

زمانی که وارد صفحه تنظیمات میشوید با چند گزینه روبرو میشوید ، دو گزینه اول که چک باکس هستند برای نشان دادن تاریخچه هایی که میخواهید در داشبورد بگذارید. در قسمت تنظیمات میتوانید صفحه مانیتورینگ را برای کاربرانی که نمیخواهید پنهان کنید و از خروجی RSS  مخفی در نظارت بر مانیتورینگ استفاده کنید.

اگر روی گزینه Clear it now کلیک کنید میتوانید تاریخ های قبل را از پایگاه داده پاک کنید اما به طور پیش فرض خود افزونه Simple History  تاریخ ۶۰ روز قبل تر را از پایگاه داده پاک میکند. از قابلیت های دیگر این افزونه پشتیبانی  bbPress forums میباشد که شما را قادر میسازد انجمن و موضوع فعالیت را در وبسایت ببینید. از قابلیت هایی که شما را قادر میسازد فعالیت کاربران را بررسی کنید این است که میتوانید ورود ، خروج ،تغییرات پروفیل ، آپلود  و ویرایش مطلب و…. را ببینید.

بررسی فعالیت کاربران وردپرس

با  استفاده از این افزونه میتوانید رویداد های سفارشی اضافه کنید 🙂 امیدوارم این افزونه به کار شما بیاید و مطلب برای شما مفید بوده باشد.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس