آموزش انتخاب بهترین پیوند یکتا در وردپرس برای سئو


آموزش انتخاب بهترین پیوند یکتا در وردپرس برای سئو

انتخاب بهترین پیوند یکتا در سایت های مختلف متفاوت است که باید با توجه به نوع سایت خبری، دانلود، شرکتی و… انتخاب شود.
مدیران سایت باید به این موضوع توجه بسیاری داشته باشند چرا که برای سئو و زیبایی آدرس مطالب کارآمد است ولی گاها ما به عنوان یک مدیر سایت زمان زیادی برای انتخاب بهترین پیوند یکتا نداریم پس این کار را با توجه به تجربه و آموزش های قبلی برای سایت خود در نظر می گیریم. پس برای آشنایی بهتر و آموزش این مسئله مهم همراه ما باشید.

پیوند یکتا چیست؟

پیوند های یکتا همان آدرس مطالب در اینترنت هستند که می توانید آن را کاملا تغییر داده و شخصی سازی کنید برای دسترسی به این قسمت باید ابتدا وارد مدیریت سایت خود شوید و در آنجا در منوی تنظیمات زیر منوی پیوند های یکتا را انتخاب کنید سپس به صفحه مدیریت پیوندهای یکتا منتقل می شوید.

%post_id% : آی دی هر مطلب را برای نوشته ها قرار میدهد ( هیچوقت ID مطالب یکسان نمی شود)

%year% : سال ایجاد مطلب

%monthnum% : مال ایجاد مطلب

%day% : روز ایجاد مطلب

%postname% : عنوان مطلب

 

بهترین پیوند یکتا برای سئو

در اینجا نکته مبهم ارتباط پیوند یکتا و سئو را بررسی می کنیم در اینجا باید بگویم سئو نیز فوت و فن های خود را دارد که کسانی که آشنایی چندانی با این موضوع ندارند بسیاری از مطالب و فن ها برای آنها گنگ و نامفهوم خواهد بود ولی به طور کلی اگر می خواهید سایت شما در گوگل رتبه خوبی داشته باشد باید موارد زیادی را رعایت کرد که یکی از آنها همین پیوند یکتاست. پیوند یکتا باید با محتوا ارتباط داشته باشد این موضوع به حدی مهم است که خود گوگل نیز به آن اشاره کرده است.
در این آموزش سایت های آموزشی، خبری، شرکتی، دانلود و فروشگاهی مد نظر ماست.
شما به دو روش می توانید به پیوند یکتا دسترسی داشته باشید یکی از تنظیمات پیش فرض و دیگری پیوندهای سفارشی. که پیشنهاد ما برای شما در سایت های خبری و دانلود که دارای مطالب زیادی هستند از تنظیمات و ساختار دلخواه می باشد و در سایت های شرکتی و سایت هایی که مطالب کمتری دارند از نام نوشته پیشنهاد می شود.
بهترین پیوند یکتا برای سایت خبری و دانلود
این سایت ها به دلیل برخورداری از مطالب زیاد ممکن است عنوان مطالب ها یکسان شود توصیه میشود از پیوند یکتا زیر استفاده کنید

/%post_id%/%postname%/

بهترین پیوند یکتا سایت شرکتی

این سایت ها صرفا برای معرفی محصولات و خدمات خود دارای صفحاتی هستند که تعداد آنها زیاد نمی باشد پس پیوند یکتای زیر مناسب این سایت هاست.

/%postname%/
توجه داشته باشید سئو در سایت بسیار مهم و ضروری است پس سعی کنید مواردی از سئو را یاد گرفته و در سایت خود بکار ببرید و نتایج را مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس