پلاگین مطالب ریسپانسیو وردپرس Responsive Post Preview


پلاگین مطالب ریسپانسیو وردپرس Responsive Post Preview

ریسپانسیو کردن مطالب در سایت قطعا باعث شکل بهتر سایت میشود اما ریسپانسیو کردن مطالب وردپرس به چه صورت است ؟ امروز مبنای وردپرس به شما افزونه ای را معرفی میکند که با آن بتوانید مطالب وردپرس را رسپانسیو کنید ، همراه ما باشید با معرفی پلاگین مطالب ریسپانسیو وردپرس Responsive Post Preview.

پلاگین مطالب ریسپانسیو وردپرس Responsive Post Preview

مطالب ریسپانسیو وردپرس با Responsive Post Preview  افزونه ای که در برخورد اول کاملا غیر حرفه ای به نظر میاد اما وقتی متوجه کاربرد آن میشوید تازه متوجه حرفه ای بودن این افزونه برای نمایش مطالب ریسپانسیو وردپرس میباشد که در عین سادگی متوجه تاثیر گذار بودن آن در وردپرس خواهید شد.

زمانی که افزونه Responsive Post Preview را نصب میکنید (آموزش نصب و فعال سازی افزونه در وردپرس ) در بخش مطالب یا همان نوشته ها در وردپرس یک بخش مانند تصویر زیر در قسمت انتشار ایجاد شده شده است که میتواند پیش نمایش مطالب در وردپرس را برای دستگاه های مختلف را به شما نشان دهد.

 

بهتر است به ریسپانس بودن سایت خود اهمیت دهید چرا که یک سایت واکنش گرا از نظر موتور های جستجو امتیاز بیشتری از لحاظ سئو برخوردار می شود همچنین شکل و ظاهر بهتر صفحه و مطالب باعث کاربر پسند بودن سایت میشود امیدوارم که از این افزونه نهایت استفاده را ببرید.

با تشکر از همراهی شما-شادباشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس