ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WP


ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WP

با سلام در برخی مواقع مشکلاتی برای ما پیش می آید که احتیاج داریم تا وردپرس جدیدی نصب کنیم به عنوان مثال در ساده ترین حالت میخوایم یه وردپرس تست بسازیم در حالی که این وردپرس تست رو مداوم میزنیم خراب میکنیم در این حالت لازم نیست که از اول وردپرس نصب کنیم کافی است تا برای ریست کردن وردپرس و راه اندازی مجدد وردپرس  از افزونه Reset WP استفاده کنیم تا با کلیک کردن روی یک دکمه ، عملیات ریست کردن وردپرس اتفاق بیافتد. همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید تا در این آموزش وردپرس نحوه ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WP را آموزش دهیم.

افزونه Reset WP

افزونه Reset WP

در اولین برای برای انجام ریست کردن وردپرس افزونه Reset WP  را نصب کنید (اگر با نصب افزونه مشکل دارید به مقاله آموزش نصب افزونه در وردپرس مراجعه کنید). اما پس از اینکه افزونه Reset WP به خوبی نصب و فعال شد یک گزینه در پیشخوان به منوی ابزار ها اضافه خواهد شد که عنوان آن Reset WP میباشد. روی آن کلیک کنید.

ریست کردن وردپرس با افزونه

سپس وارد صفحه ای به مانند تصویر زیر میشوید که باید در باکس ورودی آن Reset WP را جایگذاری کنید و روی دکمه Reset  کلیک کنید.

نکته : اگر افزونه پیغامی را مانند تصویر زیر برای شما به نمایش دراورد روی دکمه ok کلیک کنید.

ریست کردن وردپرس

تبریک !

شما به همین سادگی توانستید ریست کردن وردپرس را امکان پذیر سازید. همانطور که میدانید برای اینکه بخواهید یک وردپرس نصب کنید باید پایگاه داده  و یوزر بسازید و بعد آنها را باهم مچ کنید و بعد در مراحل بعدی username , pass بسازید و …. تا در انتها ورردپرس شما نصب شود ، امروز شاهد این بودیم که با استفاده از افزونه Reset WP دیگه نیازی به نصب مجدد وردپرس نداریم و به سادگی با کلیک کردن برروی یک دکمه ، وردپرسی که نصب کرده بودیم ریست شد.

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید با تشکر از همراهی شما-شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس