آموزش وردپرس تغییر نام و آدرس تصاویر آپلود شده


آموزش وردپرس تغییر نام و آدرس تصاویر آپلود شده

در این آموزش تصمیم داریم شما را با افزونه تغییر نام و آدرس تصاویر آپلود شده در وردپرس آشنا سازیم گاها پیش آمده است که شما بعد از آپلود کردن تصویر بخواهیم نام آن را تغییر دهیم. در خود وردپرس چنین امکانی وجود ندارد ولی ما در اینجا راه حل این مورد را در اختیار شما قرار می دهیم.

افزونه rename media files

پلاگین تغییر نام و آدرس تصاویر آپلود شده در وردپرس به وسیله این افزونه امکان پذیر است.
شما اگر بخواهید تصاویر خود را که در سایت آپلود کرده اید را تغییر نام دهید شما دو راه حل دارید یا اینکه تصاویر را پاک کنید و سپس با نامی که مایلید مجددا در سایت آپلود کنید و یا باید وارد هاست و از آنجا نام تصاویر را تک تک تغییر دهید که در این صورت وقت شما بسیار هدر می رود و این به سود شما نیست. شما با افزونه rename media files می توانید به راحتی و در اسرع وقت نام عکس های خود را در سایت تغییر دهید.

چگونه باید این کار را انجام داد؟

برای انجام این کار در ابتدا و شروع کار باید افزونه را نصب و فعال سازی کرد بعد از نصب در پیشخوان وردپرس وارد منو رسانه ها شوید و سپس در بخش کتابخانه تمام عکس هایی که در سایت آپلود کرده اید را مشاهده میکنید پس در اینجا تصویر مورد نظر خود را انتخاب کرده و در سمت چپ تصویر صفحه ای پدیدار است که با کلیک بر روی گزینه ویرایش جزییات بیشتر وارد صفحه دیگری خواهید شد.


سپس شما کادری را مشاهده می کنید که گزینه ای با نام new file name نام جدید فایل تصویری خود را وارد کنید.
بعد از انجام کارهای لازم و اعمال تغییرات بر روی گزینه به روز رسانی کلیک کنید.
امیدوارم که این آموزش مورد استفاده شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس