نمایش پست ها فقط توسط اعضا


نمایش پست ها فقط توسط اعضا

در این مقاله ما قصد داریم افزونه ای را با نام Registered Users Only به شما معرفی کنیم. این افزونه مربوط به نمایش پست ها فقط برای اعضا در وردپرس می باشد، شما با استفاده از این افزونه می توانید سایتتان را طوری تنظیم کنید که پست ها و مطالبتان را فقط افرادی که در سایتتان عضو هستند مشاهده کنند.

همه ما ها تا به حال با سایت هایی مواجه شده ایم که مطالب و پست هایشان را فقط افرادی که عضو آن سایت هستند می توانند مشاهده کنند. آیا شما هم مایلید که سایتتان را به این صورت دربیاورید پس با ما همراه باشید.

افزونه Registered Users Only

ابتدا شما باید افزونه Registered Users Only را دریافت کرده و سپس نصب و فعال سازی کنید. بعد از این که شما افزونه را نصب کردید باید به بخش تنظیمات آن بروید با کلیک بر روی منو کشویی Registered Users Only این منو باز می شود که دارای دو گزینه:

  1. No, anyone can bid
  2. Yes, only registered users can bid

می باشد.

اگر شما گزینه اول یعنی گزینه No, anyone can bid را انتخاب کنید تمام کاربرانی که وارد سایتتان می شوند می توانند مطالبتان را مشاهده کنند.

و اگر گزینه دوم را با عنوان Yes, only registered users can bid انتخاب کنید تعیین می کنید که فقط کاربرانی که عضو سایتتان هستند بتوانند مطالب و پست های سایت شما را مشاهده کنند.

بعد از اینکه تمام این کار ها را انجام دادید تنظیمات را ذخیره کنید. حالا هر کاربری که وارد سایت شما می شود اگر عضو نباشد در بالای فرم ورود متنی با مضمون “کاربر گرامی برای استفاده از سایت باید عضو شوید. اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید” به نمایش در میاید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس