نحوه عملکرد افزونه Redirection برای مدیریت صفحات خطای ۴۰۴ وردپرس


نحوه عملکرد افزونه Redirection برای مدیریت صفحات خطای ۴۰۴ وردپرس

با سلام خدمت کاربران عزیز. امروز با مقاله دیگری در خدمت شما هستیم با ما همراه باشید.
بسیاری از کسانی که با وردپرس کار کرده اند به طور حتم با خطای ۴۰۴ مواجه شده اند و با این خطا آشنا هستند این ارور یکی از رایج ترین ارور های وب سایت است. این ارور بسیار با اهمیت است و کاربران باید برای رفع آن تلاش کنند چرا که همین خطا تاثیر منفی در سئو سایت می گذارد پس باید این خطا را کنترل کرد. ما در این مقاله روشی را مطرح می کنیم که با استفاده از آن بتوانید خطای ۴۰۴ و لینک صفحات را مدیریت کنید.

مدیریت لینک صفحات ۴۰۴ با redirection

همانطور که گفته شد این خطا سئو سایت را خراب می کند و اگر تعداد این خطا در سایت زیاد شود از سمت گوگل نیز جریمه می شود و سئو سایت به طور چشمگیری افت خواهد کرد.
در این مقاله به معرفی افزونه redirection می پردازیم که بیشتر از ۷۰۰۰۰۰ بار نصب و فعالسازی شده است همین امر موجب اعتماد و اطمینان به این افزونه می شود. در ابتدا این افزونه را نصب و فعالسازی کنید سپس وارد بخش ابزارها در پیشخوان وردپرس شوید با کلیک بر روی گزینه افزونه وارد بخش تنظیمات می شوید که دارای ۷ بخش است.


بخش افزودن مسیر تازه

بخش افزودن مسیر تازه ریدایرکت صفحات ۴۰۴

در اینجا لینک های آسیب دیده را وارد کنید و آنها را به یک لینک سالم هدایت کنید و در این قسمت می توانید لینک صفحات ۴۰۴ را مدیریت کنید در بخش نشانی اصلی لینک آسیب دیده را قرار دهید و در Url لینک سالم را بگذارید.

بخش گروه ها

بخش گروه ها

در اینجا گزارشات لینک صفحات آسیب دیده را مشاهده می کنید

بخش گزارش ها
تب ۴۰۴ :در این تب تمام لینک های ۴۰۴ نمایش داده می شود

تب ۴۰۴s
تب نشانی: در این بخش تنظیمات لازم برای مدیریت لینک ۴۰۴ را پیکربندی کنید و همچنین زمان نگهداری از گزارشات را در افزونه مشخص نمایید و لینک های redirections و modified را درون ریزی کنید و همچنین تغییر مسیر ها و گزارشات را پاک کنید.

تب نشانی
امیدوارم با این افزونه بتوانید به راحتی خطاهای ۴۰۴ را مدیریت کنید و شاهد افت سئو وردپرس خود نباشید.

 

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس