دانلود قالب Qubez وردپرس


دانلود قالب Qubez وردپرس

قالب Qubez قالبی بسیار ساده و زیبا می باشد که بر روی بوت استرپ ۳ ساخته شده است .تم زیبای کوبیز دارای انیمیشن های شناور می باشد و با انیمیشن های و پلاگین های مختلف سازگار است . امکان صفحه بندی کاملا ایجکس که بدون نیاز به بارگذاری صفحه به صفحات دیگر منتقل خواهد شد و حالت نمایش آژاکس ستون کناری زیبایی خاصی به این قالب داده است .

ویزگی های قالب Qubez

  •  واکنشگرایی
  • پشتیبانی از ابزارک
  • تنظیمات پوسته
  • پشتیبانی از زبان فارسی

نصب قالب Qubez وردپرس

این قالب را به راحتی می توانید از سایت مبنای وردپرس دانلود کرده و در اختیار داشته باشید سپس آن را آپلود کرده و از دایرکتوری اقدام به نصب و فعالسازی آن نمایید و در مرحله بعد به نصب پلاگین مورد نیاز این تم بپردازید .

پلاگین مورد نیاز

بسیاری از تم ها به افزونه ها و پاگین های خاصی نیاز دارند که در هنگام استفادع از این قالب ها باید در پنل مدیریتی ورد پرس اقدام به نصب این پلاگین ها نموده و آنها را فعال نماییم .

پلاگینی که مورد نیاز این تم می باشد و از آن پشتیبانی می کند پلاگین Jetpack می باشد که موجب اسکرول نامحدود می شود بعد از نصب و فعال کردن این افزونه شما دارای ماژول اسکرول نامحدود در این تم خواهید بود .

گزینه های تم ( تنظیمات قالب theme option)

این تم دارای پنلی برای سفارشی کردن تنظیمات این قالب دارد .

  • صفحه خانه (home page)

در صفحه اصلی سایت خود در زیر هدر سایت شما امکان نمایش پیام خوش آمد گویی در این تم وجود دارد کافی است متنی را در نظر گرفته و در این قسمت قرار دهید .

قسمت جذاب این پوسته بخش تماس سریع قالب است یعنی با استفاده از این ابزار به راحتی میتوانید بخشی را برای تماس سریع با خود راه اندازی کنید که کاربران به صورت آسان با شما ارتباط برقرار کنند.

  • سفارش سازی

ظاهری با توجه به ذوق و سلیقه شما و امکان سفارش سازی رنگ ها در این تم

  • تنظیمات بنر

تنظیمات بنر سایت و سفارش سازی تبلیغات بنر در نوار کناری سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس