پایان نامه | مشاوره پایان نامه و پروژه مهندسی برق و کامپیوتر


پایان نامه | مشاوره پایان نامه و پروژه مهندسی برق و کامپیوتر

موسسه مشاورین پروژه دات آرت با بیش از ۱۰ سال سابقه انجام مقاله و پایاننامه رشته های برق(الکترونیک، مخابرات، کنترل، قدرت، مهندسی پزشکی و مکاترونیک)، کامپیوتر(نرم افزار، سخت افزار، شبکه و فناوری اطلاعات) بهترین پیشنهاد مشاوره و انجام پایان نامه و مقاله را از نظر کیفیت و قیمت نسبت به سایر موسسات برای شما دانشجوی عزیز ارائه مینماید.

انجام مقاله و پایان نامه

تفاوت مشاورین پروژه دات آرت با سایر موسسات مشاوره پایان نامه شامل موارد زیر است:

۱-موسسه پروژه دات آرت، انجام مشاوره و کمک در اتمام پایان نامه توسط محققین حاضر در دفتر موسسه انجام میگردد و به هیچ وجه بصورت واسطه و دلال بازی عمل نمی نماید. شما مستقیمآ با تیم مشاوره پروژه تان در ارتباط هستید و میتوانید هر روز(به مدت زمان معقولی) از آنها گزارش و مشاوره بگیرید. موسسه پروژه و پایان نامه را با همکاری خودتان انجام میدهد و بصورت گام به گام و از طریق ارتباط اینترنتی شما را درگیر مینماید، طوریکه پس از اتمام کار شما کاملآ مسلط به پایان نامه باشید.

۲-هزینه دریافتی بصورت مرحله به مرحله با توجه به درصد پیشرفت کار انجام میگیرد و چنانچه درانجام پروژه ای ناموفق عمل نماید، تمامی وجه دریافتی به دانشجو عودت میگردد و فقط درصد ناچیزی بابت هزینه های ارتباط اخذ میگردد.

۳- شما دانشجوی عزیز با هر مبلغی میتوانید از خدمات پروژه دات آرت بهره ببرید و فقط کافیست مقداری از کار پایان نامه را با راهنمایی ما در دست بگیرید.

تمامی فایل های فروشگاه، کارهای انجام شده توسط محققین موسسه است که از تاریخ ارائه آنها بیش از ۱ سال نمیگذرد. شما میتوانید، هرکدام از موضوعات پایان نامه ها و مقالات موجود در سایت یا انجمن را که علاقمند شدید را خریداری نمایید و پس از مطالعه اگر مشکلی در فهم و درک مطالب یا فایل های شبیه سازی داشتید، با موسسه مشاورین پروژه دات آرت تماس بگیرید و با صرف هزینه معقولی آموزش ببینید، بطوریکه به درک کاملی از پایان نامه برسید و براحتی بتوانید پایان نامه ها و مقالات خود را تحلیل و شبیه سازی کنید.

مشاوره پروپوزال ارشد

پروپوزال

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس