ساخت فرم ورود و عضویت با افزونه Profile Builder


ساخت فرم ورود و عضویت با افزونه Profile Builder

یکی از بهترین افزونه های ساخت فرم ورود و عضویت در وردپرس افزونه Profile Builder میباشد ، افزونه ای بسیار حرفه ای و منعطف که با در اختیار قرار دادن کد کوتاه ، کاربران سایت شما میتوانند در هر صفحه ای که شما برای ورود و عضویت میسازید وارد شوند در واقع پروفایل ساز حرفه ای میباشد به صورتی که میتواند بخش های ثبت نام و ورود و…. را شخصی سازی کند. افزونه ساخت فرم عضویت و ورود Profile Builder افزونه ای است که به شما کمک میکند تا در ساخت فرم ورود و عضویت وردپرس یاریتان کند.  همراه ما باشید با معرفی افزونه ساخت فرم ورود وعضویت Profile Builder.

شما در این مطلب مطالعه میکنید :

 ساخت فرم ورود و عضویت با افزونه Profile Builder

برای ساخت فرم ورود و عضویت با افزونه Profile Builder در ایتدا باید افزونه را نصب کنید (آموزش نصب افزونه) حال که افزونه نصب شد یک برگه بسازید و یک اسم مناسب برای برگه ساخته شده انتخاب کنید و سپس از کد های زیر به برگه اضافه کنید و اگر صفحه را قبلا انتشار دادید آن را بروزرسانی کنید.

یه همین راحتی یک فرم ورود و ثبت نام در وردپرس ساختیم افزونه ای که امروز در مبنای وردپرس معرفی کردیم بدون شک یکی از بهترین افزونه های ثبت نام و ورود در سایت وردپرسی است و مطلقا اگر شما سایت وردپرسی دارید که تازه شروع به کار کرده است احتیاج دارید به صفحه یا فرمی که کاربر بتواند در آن ثبت نام و ورود کند. توجه داشته باشید که هر چقدر صفحه ورود و عضویت زیباتر و قابل فهم تری برای کاربر داشته باشید کاربر را مشتاق میکنید که در سایت شما ثبت نام کند. امیدوارم از افزونه ساخت فرم ورود و عضویت  Profile Builder نهایت استفاده را ببرید.
با تشکر از همراهی شما-شادباشید.

پاسخی بگذارید

قالب فروشگاهی دیجی کالا

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر

جشنواره ملی وب