افزودن دکمه پرینت به مطالب وردپرس با افزونه Print Post and Page


افزودن دکمه پرینت به مطالب وردپرس با افزونه Print Post and Page

پرینت مطالب وردپرس یکی از تکنیک های جذب کاربر و استفاده بهینه از ورودی های موتور های جستجو می باشد به این ترتیب که کاربران می توانند مستاقیما دستور پرینت از مطالب شما را داده به راحتی در صورت نیاز از آن استفاده کنند ، به سایت های خبری نگاه کنید حتما دکمه پرینت مطلب را مشاهده خواهید کرد که گاها در پایین و یا بالای مطلب قرار گرفته است ، وردپرس با وجود تعداد کثیر توسعه دهنده نیز از این قافله عقب نمانده است افزونه های متعددی برای این کار طراحی شده است ولی متاسفانه در گاهی از موارد عدم تطابق با زبان های راست به چپ خصوصا فارسی برای دارندگان وب سایت فارسی زبان مشکل ایجاد میکرد که با استفاده از افزونه Print Post and Page میتوانید برای زبان فارسی نیز این امکان را اضافه کنید.

آموزش افزودن دکمه پرینت به مطلب

ابتدا باید افزونه ی Print Post and Page را که لینک دانلود آن را در مخزن وردپرس در آخر همین نوشته برای شما قرار داده ایم را دانلود کنید.پس از نصب و فعال سازی آن به پیشخوان » Print سایت خودتان بروید. در این قسمت تنظیمات مربوط به افزونه را مشاهده می کنید.

 

 

همان طور که مشاهده می کنید در بخش پیشخوان گزینه ی جدیدی با نام Print ایجاد شده است که مربوط به تنظیمات افزونه می باشد. روی آن کلیک کنید تا به صفحه ی تنظیمات افزونه بروید.

 

 

با تشکر از همراهی شما – موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس